Skocz do zawartości

Podejścia elektryczne - peszel w ogrodzeniu


Recommended Posts

Nie wiem w którym dziale zadać to pytanie to może spróbuje tutaj.

1 Na jakiej wysokości ogrodzenia wystawić peszel pod elektorozaczep furtki ogrodzenia?

2. Na jakiej wysokości ogrodzenia wystawić peszel do fotokomórki?

3. Na jakiej wysokości ogrodzenia wystawić peszek pod domofon?

4. No i najważniejsze na jakie wysokości wystawić peszel do zasilenia napędów bramy dwuskrzydłowej.

Czy są jakieś standardowo przyjęte wysokości?

Link do komentarza
O ile potrzebny i wskazany jest peszel (a raczej nie) to wystaw go z zapasem a przy montażu nadmiar odetniesz. Przecież peszel kosztuje grosze więc nie narazisz się na zbytnie koszta jak dasz więcej niż trzeba.
Link do komentarza
Cytat

O ile potrzebny i wskazany jest peszel (a raczej nie) to wystaw go z zapasem a przy montażu nadmiar odetniesz. Przecież peszel kosztuje grosze więc nie narazisz się na zbytnie koszta jak dasz więcej niż trzeba.



Nie o to pytałem.

Nadmiar peszela jest zostawiony tylko gdzie go wystawić i na jakiej wysokości przy murowaniu klinkieru?


Link do komentarza
Cytat

Nie o to pytałem.

Nadmiar peszela jest zostawiony tylko gdzie go wystawić i na jakiej wysokości przy murowaniu klinkieru?


Na takiej aby było wygonie. przecież np. domofonu nie dasz 0,5 nad ziemia ani 2 m, to są odległości/wysokości czysto sugestywne.
Najlepiej skonsultuj to z wykonawcą bo zapewne ktoś będzie ci to montował. Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...