Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Matowy lakier, to zły pomysł... będziesz zmywał podłogę jakimś mopem i nie domyjesz listew, będzie narastał brudokurz i uzyskasz wynik taki, jaki masz teraz... faktycznie, może spróbuj na koniec ten lakier przeźroczysty samochodowy...   A okleić SAMĄ taśmą - to za mało... taśma i pas folii malarskiej.
    • A przy okazji określiła jaka zmiana parametrów użytkowych lub technicznych nastąpi w ramach tego mniejszego okna ?   Ps. Drodzy Panowie taka dygresja: Powołujecie się na przepisy PB dotyczące budowy, a nie robót budowlanych.
    • Żeby użyć lakieru w spreju należałoby wszystko w koło okleić taśmą, w innym przypadku pozostanie mgiełka szpecąca na skrajnych elementach znaczy się na ścianie i na podłodze. Najprościej jak pisał uroboros zeskrobać, dać biały silikon czy  jakąś masę szpachlową w kolorze a od ściany akryl i pomalować.
    • Widzę, że Admin kasuje mądre rzeczy a bzdury pozostawia, to kolejny przykład olewania w miarę porządnego forumowicza od olewatora i niechluja który nie czyta tematu a bazgroli. Pytałem się gdzie i kto pisał o dodatkowym wieńcu!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????? ale oczywiście Redakcja wywaliła mój post a bzdury pozostawiła. jeżeli będziemy tak dalej uprawiać merytorykę wypowiedzi to chyba znowu zamilknę na jakiś czas, bo nie mogę być obojętny na takie wypisywanie bredni. Za chwilę albo jutro dostanę odpowiedź, że mój post nic istotnego nie wnosił do tematu dlatego został wykasowany a ja się pytam, a co post #6 nowego wnosi do dyskusji oprócz bałamutnych porad w stylu "dodatkowego wieńca bym nie robił"
    • Kolejne brednie że nazwę to delikatnie bredniami w twoim wykonie. Nie ma stropu o autonomicznej konstrukcji opartego poza budynkiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jakieś urojenia budowlane a nie merytoryka. A co ten strop jakimś statkiem jest, że trzeba kurs oparcia mu dopełnić? I dalej nie na temat, autor tematu nie potrzebuje wykładu o rodzajach stropów tylko pytał sie jaki strop w jego przypadku będzie tańszy.
  • Popularne tematy