Skocz do zawartości

Remont tarasu - zamiana płytek gresu na drewno egzotyczne


Recommended Posts

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z nowej nawierzchni tarasu, bo wygląda naturalnie i ładnie. Nie zamienilibyśmy jej na kostkę betonową. Żałujemy natomiast 11 000 zł wydanych na poprzednią. Deski nie wichrują się i nie są tak śliskie jak gres - mówi Piotr, Czytelnik Budujemy Dom, który remont tarasu przeprowadził w 2013 r.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/remonty-i-modernizacje/a/21323-remont-tarasu-zamiana-plytek-gresu-na-drewno-egzotyczne

Link do komentarza
Gość Leśnik
20.000zł za robociznę! Czy Wy mieszkacie na "wyspach" bo fakt tam za położenie tapety wg. programu usterka płaci się 1000zł W Polskich warunkach to powinno kosztować nie więcej niż 1500zł a nie 20 tys. No chyba że się ma za dużo kasy!!!
Powodzenia jak wejdzie wam rytownik i zrobi sito za 20000zł
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
ja niestety mam też płytki na tarasie a ich główną zaletą jest łatwość utrzymania czystości ale to wszystko niestety poślizgnęłam się na nich, uderzyłam głową tak mocno ze na chwilę straciłam przytomność o pozostałych obrażeniach nie będę się rozpisywać.
Też muszę koniecznie zmienić nawierzchnię na deski tarasowe są dużo bardziej bezpieczne i rzeczywiście wyglądają bardzo naturalnie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...