Skocz do zawartości

Historia edycji

m.tuchocka

m.tuchocka

Jakiś czas temu, remontując nowe mieszkanie wymienialiśmy okna i zdecydowaliśmy się na poleconą przez przyjaciela. Jakość okien jest wyśmienita, wszystko pięknie działa i leży. Nasze oczekiwania względem izolacji były dość spore, ale te spisały się zimą i latem. Darba to mała firma ale polecam ją cieplutko i na pewno wybierzemy ją przy kolejnym, czekającym nas remoncie. Do piwnicy na pewno też wybierzemy ich okna bo cena jest adekwatna do świetnej jakości. Widziałam też, ze mają szeroką ofertę drzwi i bram garażowych, na które też się kusimy. 

m.tuchocka

m.tuchocka

Jakiś czas temu, remontując nowe mieszkanie wymienialiśmy okna i zdecydowaliśmy się na poleconą przez przyjaciela firmę. Jakość okien jest wyśmienita, wszystko pięknie działa i leży. Nasze oczekiwania względem izolacji były dość spore, ale te spisały się zimą i latem. Darba to mała firma ale polecam ją cieplutko i na pewno wybierzemy ją przy kolejnym, czekającym nas remoncie. Do piwnicy na pewno też wybierzemy ich okna bo cena jest adekwatna do świetnej jakości. Widziałam też, ze mają szeroką ofertę drzwi i bram garażowych, na które też się kusimy. 

m.tuchocka

m.tuchocka

Jakiś czas temu, remontując nowe mieszkanie wymienialiśmy okna i zdecydowaliśmy się na poleconą przez przyjaciela firmę. Jakość okien jest wyśmienita, wszystko pięknie działa i leży. Nasze oczekiwania względem izolacji były dość spore, ale te spisały się zimą i latem. Darba to mała firma ale polecam ją cieplutko i na pewno wybierzemy ją przy kolejnym, czekającym nas remoncie. Do piwnicy na pewno też wybierzemy ich okna bo cena jest adekwatna do świetnej jakości. Widziałam też, ze mają szeroką ofertę drzwi i bram garażowych, na które też się kusimy. 

m.tuchocka

m.tuchocka

Jakiś czas temu, remontując nowe mieszkanie wymienialiśmy okna i zdecydowaliśmy się na poleconą przez przyjaciela firmę. Jakość okien jest wyśmienita, wszystko pięknie działa i leży. Nasze oczekiwania względem izolacji były dość spore, ale te spisały się zimą i latem. Darba to mała firma ale polecam ją cieplutko i na pewno wybierzemy ją przy kolejnym, czekającym nas remoncie. 

×
×
  • Utwórz nowe...