Skocz do zawartości

Rozbiórka starej stodoły ale...


Recommended Posts

Witam, mam do rozbiórki starą stodołę z bala pokrytą eternitem na fundamencie z lat 50 złożyłem w starostwie stosowne dokumenty żeby ją rozebrać(jak sie poźniej okazało potrzebny jest kierownik żeby nadzorował bo znajduje się 1.5m od granicy w związku z tym juz nie na zgłoszenie tylko na zgodę i decyzję itd. W między czasie po rozbiórce okazało się ,że betonowe "słupy " między fundamentami w środku starej stodoły są bardzo dobrze osadzone tzn na odpowiedniej głęb.i tworzą prostokąt o pow. do 35 m2 w związku z powyższym stwierdziłem ,że szkoda byłoby nie wykorzystać tego i nie postawić budynku gospodarczego (jest to działka siedliskowa-gospodarstwo rolne)moje pytanie do Was to czy wogóle teraz mogę to zrobić na zgłoszenie? czy nikt się np nie przyczepi tzn urzad ,że do końca nie była rozebrana stodoła?itd Jak to ogarnąć?
Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi i sugestie/

Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

(jak sie poźniej okazało potrzebny jest kierownik żeby nadzorował
Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi i sugestie/

Pozdrawiam




W sumie to szczęściarz jesteś bo na siłę przepisy wepchnęły Ci osobę najbardziej odpowiednią i do tego jeszcze oblataną w przepisach jak i ich interpretacji na waszym terenie . Bo jak wiadomo interpretacje bywają zupełnie odmienne.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...