Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Dwa okna kolankowe ze zdalnym sterowaniem i montażem za 10 000 zł

Recommended Posts

Chcieliśmy raz a dobrze załatwić sprawę okien dachowych. Kolankowe kupiliśmy z akcesoriami do montażu i roletami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz z firmową usługą montażu. Trafiliśmy na fachowców - mówią Dorota i Janek, Czytelnicy Budujemy Dom, którzy okna dachowe użytkują od 2008 r.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/okna-i-drzwi/a/21899-dwa-okna-kolankowe-ze-zdalnym-sterowaniem-i-montazem-za-10-000-zl

Gość Piotr Calka
jaka jest przepuszczalnosc U nam kw tych okien??

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Szanowny Kolego, alternatywna możliwość ogrzewania w naszej strefie klimatycznej winna być zaprojektowana i wykonana na etapie budowy domu, a nie dopiero teraz. Dlatego słusznym jest, aby zlikwidować dotychczasowe, podstawowe źródło ogrzewania, skoro jest źródłem zanieczyszczeń.  Dla jednych zapasowym, awaryjnym źródłem ciepła są grzejniki elektryczne, dla innych kominek, a można nawet dostawić wolno stojące piecyki gazowe na propan-butan. Więc Twoje argumenty są zwyczajnie nieprawdziwe. 
    • Niestety można w nim palić każde świństwo, a mój sąsiad jest tego najlepszym przykładem, sukinkot jeden.
    • Gość syliwaa
      Patrząc na dzisiejsze ceny za poszczególne aspekty to uważam, że warto postawić dom energooszczędny. Na dłuższą metę to się naprawdę opłaci. Dlatego właśnie przeglądam stronę https://www.mgprojekt.com.pl , ponieważ koleżanka mówiła, że maja tam projekty najróżniejszych typów domów. Wiecie czy teraz w super nowościach jest projekt domu energooszczędnego?
    • Masz, kolego, problem...   Zdjęcia tych schodów wydały mi się jakieś znajome...       Półtora roku wytrzymałeś w tym hałasie, aż tak ci dopiekł, że zupełnie zapomniałeś, że dostałeś już z TEGO forum jakieś wskazówki jak problem rozwiązać..     Może przeczytaj jeszcze raz poprzedni wątek i zacznij jeszcze raz...  
    • Gość Urszula Kozub
      Czyste powietrze Jak wiadomo, Unia nakłada na państwa członkowskie obowiązek zwiększenia produkcji energii ze źródeł odnawialnych oraz ograniczenia zużycia węgla. W związku z tym powstał program „Czyste powietrze”, które wspomaga inwestowanie w tzw OZE czyli odnawialne źródła energii. Oprócz innych ulg i dopłat istnieje program dopłat do instalacji pomp ciepła, powietrznych czy tez ziemnych. Warunkiem otrzymania takiej dotacji do pompy, minimum 30% jej wartości, jest likwidacja posiadanego węglowego kotła C.O. I tu bardzo proszę, niech mi ktoś wytłumaczy, po co istnieje taki warunek. Moim głupim zdaniem po to, żeby zniechęcić ludzi do instalacji takich pomp. Bo jakie może być inne wytłumaczenie? Przecież nikt rozsądny nie zlikwiduje sobie pieca, jeśli jest to nowoczesny, ekologiczny piec na ekogroszek. Nie dlatego, że mu go żal, tylko dlatego, żeby zapewnić sobie alternatywne źródło ciepła w razie bardzo ostrej zimy, ewentualnej awarii pompy, czy też innych zdarzeń losowych. Czy twórcy takiego ograniczenia sądzą, że posiadacz sprawnej pompy ciepła będzie sobie kupował węgiel i palił w piecu tylko po to, żeby im zrobić na złość? Podobno ma to być gwarancja, że posiadacz takiego pieca nie będzie palił w nim śmieci. I tu moje zapytanie: Skąd on ma brać te śmieci, jeśli jest zmuszony ekonomicznie do dokonywania segregacji odpadów, wszystko oddaje do recyklingu bądź utylizacji. Czy ma może chodzić po lesie i zbierać porzucone butelki po wódce i piwie, puszki, potargane i pobrudzone ziemią reklamówki i rozkładające się papierki, żeby je spalić w swoim piecu na ekogroszek? Przecież w takim piecu nie ma możliwości nic palić, prócz ekogroszku właśnie! Ponadto bez przerwy latają nad nim drony i sprawdzają, co też wylatuje mu z komina. Pytam więc jeszcze raz: jaki jest cel robić z ludzi idiotów?
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...