Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

Gość stach
Wprawdzie pytanie skierowane jest do Ekspertów ARKA, ale wiem, że serwis baterii aktualnie przeprowadzany jest w miejscu jej zainstalowania - przyjeżdża fachowiec, odkręca co potrzeba, wymienia i już icon_lol.gif.
Zdemontowałem kiedyś baterię (chyba GROHE), zawiozłem do sklepu w którym dokonałem zakupu, to napisali papier zgłoszeniowy-reklamacyjny, kazali baterię zabrać, ponownie zamontować, nie używać, następnego dnia wieczorem przyjechał pan, zrobił co trzeba i już!!!
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Witam, mam pytanie - czy prowadzicie Państwo serwis, który wykonuje naprawy na miejscu ewentualnej awarii baterii duro?W celu skorzystania z Serwisu 48h:

Klient lub konsument zgłasza reklamację telefonicznie lub drogą elektroniczną do centrali serwisu w Sianowie w dni robocze od 8.00 do 16.00. (osobiście lub poprzez punkt sprzedaży).

Dział serwisu dokonuje weryfikacji zgłoszenia i ustala sposobu zakończenia reklamacji np. :

Dosłanie części zamiennych lub pełnowartościowego towaru do konsumenta lub klienta w celu dokonania samodzielnej naprawy lub wymiany.

Odbiór reklamowanego produktu przez Regionalnego Przedstawiciela Handlowego i dostarczenie go do siedziby Firmy ARKA (dział serwisu) w celu dokonania naprawy lub wymiany.

Zlecenie odbioru spedycją reklamowanego produktu w celu dokonania oględzin i ewentualnej jego naprawy lub wymiany na produkt wolny od wad. Po weryfikacji i ewentualnej naprawie/wymianie towar zostanie odesłany do konsumenta lub klienta.

W przypadku braku możliwości naprawy przekazanie, do punktu sprzedaży, informacji z decyzją o wymianie towaru na wolny od wad lub o zwrocie gotówki

W szczególnych uzasadnionych przypadkach, przekazanie reklamacji dla serwisanta w celu dokonania naprawy u konsumenta w domu.

W ciągu 48h Serwisant kontaktuje się telefonicznie z klientem w celu umówienia na termin wizyty

Klient musi posiadać dowód zakupu oraz kartę gwarancyjną produktu.

W czasie wizyty Serwisant dodatkowo dokonuje weryfikacji zasadności reklamacji oraz natychmiastowej naprawy, o ile okaże się ona możliwa do wykonania.

W razie potrzeby Serwisant umawia się na drugą wizytę w terminie max 4 dni roboczych w celu dokonania ostatecznej naprawy.

Koszty niezasadnych reklamacji lub napraw dokonywanych po okresie gwarancji pokrywa Klient.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Rozwiązanie może i dobre ale raczej u mnie nie wykonalne musi być to dosyć proste w wykonaniu. Projektant a raczej konstruktor może zrobił to i z sensem ale zarówno my jak i KB nie podzieliliśmy jego pomysłu. A dokładniej w projekcie mamy belki na wieszakach przymocowane do obwodu wieńca ale nie pasowało nam to ze względu na wysokości w pomieszczeniu.    Belki oczywiście będą w gniazdach a wyzej mur. Dostałem jeszcze podpowiedz żeby zrobić to tak jak robiło się w starych kamienicach czyli na zaprawę. Zrobić gniazdo a szczeliny wypełnić zaprawą, tylko jest to sprzeczne z tym co napisałeś odnośnie szczeliny ( tez mi się wydaje ze powinno być tam dojście powietrza )    Funkcje spinającą przejmuje wieniec na ścianie nośnej w środku domu.  Wieszaki spoko tylko ze ile wiercenia szkoda mi trochę wieńca. A w dodatku będziemy wiercić w stosunkowo świeżym betonie ok 14 dni.    Tez o tej opcji myślałem tylko jak później to obmurować to była by dobra opcja gdyby nie ściany kolankowe na ponad 2m w górę.  Dokładnie najlepiej było by nie wiercić belki. Może cholera blachy ciesielskie kręcić do czoła belki i dodatkowo od zewnętrznej strony muru tylko cały czas zastanawiam się czy rzeczywiście musi być to przykręcone ?    Przecież jak położę na tych belkach deski czy osb to niema szans żeby to się przesunęło.    Zastanawiam się tylko czy belka przykręcona nie będzie lepiej stawiała oporu na siły zginające i skręcające. 
  • To nie wiesz? Lekko to jest wtedy, kiedy się nie spocisz.
  • Nie psuj zabawy zenkowi....
  • ile to jest lekko?       Pn-B-03002-1999-Konstrukcje Murowe Niezbrojone-Projektowanie o pozostałych wymienionych materiałach nie będę już pisał   dodam tylko, że ściana gr 12cm (ale z cegły, nie jakiegoś gazobetonu) pod pewnymi warunkami spokojnie może być konstrukcyjną i można na niej oprzeć strop
  • Odziedziczyłam dom na działce rolnej klada III ziemi, sama nie jestem rolnikiem. Nie liczę na możliwość rozbudowy domu 😧, ale w projekcie budynku jest informacja, że to dom parterowy z poddaszem użytkowym. Aby stało się ono użytkowe należy zmienić pokrycie dachu, bo jest eternit, wstawić okna dachowe,doprowadzić wodę, zrobić ściany działowe i zrobić schody, bo obecnie wejście na to poddasze, które służy za strych, jest na zewnątrz. Czy takie prace wymagają pozwolenia z gminy, czy po gotowym remoncie muszę tylko zgłosić zgodnie z projektem zwiększenie powierzchni użytkowej. Obawiam się, że skoro nie jestem rolnikem to i na taką adaptację poddasza nie dostanę pozwolenia. Co robić...    
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...