Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Wiem wprawdzie, że za przypomnienie o prawie do testów znafcy tematu wylali na mnie wszelkie możliwe pomyje, ale niech poczytają, co o tym myśli człowiek z ich strony barykady. Człowiek, który trochę o służbie zdrowia wie.
    • Tu od 7 minuty pokazuje profile wyrównujące poziomy  https://www.youtube.com/watch?v=y5JHMMS8H2s&list=PLkfKy3S54mwDbiCW5QGMrspznGViWp8XQ&index=19&t=0s
    • O której zaczynamy? Zdążę zjeść śniadanie i łyknąć kawy ? 
    • Ja słyszałem, że powinno się poinformować ludzi, że trzeba ograniczyć kontakty, że trzeba "wyłapać" wracających z krajów gdzie jest wirus, że trzeba gromadzić sprzęt, że trzeba ........  - dokładnie to usłyszałem w dniu 9 lutego podczas spotkania stowarzyszenia. Ja słyszałem, że powinno się poinformować ludzi, że trzeba ograniczyć kontakty, że trzeba "wyłapać" wracających z krajów gdzie jest wirus, że trzeba gromadzić sprzęt, że trzeba ........  - dokładnie to usłyszałem w dniu 9 lutego podczas spotkania stowarzyszenia. Ja słyszałem, że powinno się poinformować ludzi, że trzeba ograniczyć kontakty, że trzeba "wyłapać" wracających z krajów gdzie jest wirus, że trzeba gromadzić sprzęt, że trzeba ........  - dokładnie to usłyszałem w dniu 9 lutego podczas spotkania stowarzyszenia. Ja słyszałem, że powinno się poinformować ludzi, że trzeba ograniczyć kontakty, że trzeba "wyłapać" wracających z krajów gdzie jest wirus, że trzeba gromadzić sprzęt, że trzeba ........  - dokładnie to usłyszałem w dniu 9 lutego podczas spotkania stowarzyszenia. Ja słyszałem, że powinno się poinformować ludzi, że trzeba ograniczyć kontakty, że trzeba "wyłapać" wracających z krajów gdzie jest wirus, że trzeba gromadzić sprzęt, że trzeba ........  - dokładnie to usłyszałem w dniu 9 lutego podczas spotkania stowarzyszenia.       jakiś wirus powielił 
    • Witam, Niestety nie jest to tak proste jak ułożenie listwy dylatacyjnej   Najpierw zdjęcia. Panele są w salonie (QuickStep z serii Majestic, podkład QuickStep Unisound 2mm), płytki w przedpokoju. Niestety z Leroy, zatem nie są idealnie płaskie. W obu pomieszczeniach będą listwy Arbiton INDO, ale w różnych kolorach. Ich cechą charakterystyczną jest to, ze front składa się z jednego kawałka, w całości mocowany do elementu przytwierdzonego do ściany, który to z kolei jest w ogóle niewidoczny. Jest różnica w wysokości paneli i płytek od 5mm z prawej strony (tam gdzie widać listwę) do 8mm z lewej strony. Panele są równo (podłoga była pozioma), ekipa od płytek zawaliła, niestety przy odbiorze nie sprawdziłem Co mam tutaj położyć? Z lewej i prawej strony chcę mieć te listwy INDO. Czy powinienem je podciąć? A profil (próg) - czy powinien być od listwy do listwy czy od ściany do ściany, pod listwami? I jaki profil? QuickStep ma w swojej ofercie profil Incizo, ale on jest wysoki na 13mm i szeroki na 48mm - wolałbym coś delikatniejszego, a przede wszystkim niższego.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...