Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Wełna mineralna jak najbardziej. Jest jeszcze takie rozwiązanie w zasadzie systemowe od firmy Recticel. Nazywa się to Simfofit®. W zasadzie mata Simfofit®+płyta G-k. Znaczna redukcja "hałasu". https://informatorbudownictwa.pl/porady/58152-plyty-simfofit-prosty-i-skuteczny-sposob-na-wyciszenie-scian W linku na otwarcie jest taki łapiący za serce obrazek.
  • od wewnętrznej strony drzwi tak? pod każdym z 3 zawiasów jest plastikowa zaślepka, grzybek. Zdjąć ją? Dziękuję
  • No i to dobry tekst. Ale Sośnierz nie proponuje testów dla wszystkich, tylko dla wyselekcjonowanej grupy ryzyka. Proponuje natychmiastową izolację przyjeżdżających z zagranicy, a nie, jak dotąd - kierowanie ich do domu. Zaopatrzenie w niezbędne i odpowiednie środki ochrony służbę zdrowia, ale nie , jak leci, tylko wg potrzeb i rangi zagrożenia. To wszystko jest racjonalne i wszystko to pisałiśmy tutaj, proponowaliśmy i nie krytykowaliśmy.   Natomiast nie zgodzę się z postulatem poluzowania rygoru odizolowania domowego dla pozostałej części społeczeństwa, bo jednak łatwiej jest to kontrolować w Szwecji. Teren ogromny, zagęszczenie niskie, inwigilacja społeczeństwa wyższa, zdyscyplinowanie i tzw. sygnalizowanie nieporownanie wyższe, niż u nas - i przede wszystkim rezerwa środków na ewentualne działania bez porównania z Polską. Szwecja to bogaty kraj, a my - biedny. Większość na świecie ekspertów twierdzi, że ta samoizolacja jest kluczowa - zobaczymy, jak na poluzowaniu tego wyjdzie Szwecja.  No i oczywiście Polska! No i - czy posłuchają słusznych rad Sośnierza w ministerstwie.   Słuchanie słusznych rad - to mądrość i rozwaga. Niesłuchanie - to miłość własna, zadufanie w sobie i głupota. Zobaczymy - co przeważa w ministerstwie     Obawiam się, że nie częsta.   Wczoraj widziałem na ulicy młodego człowieka, co prawda z zasłoniętą twarzą, ale tak kaszlącego, jak by miał koklusz. wszedł do Biedronki. Trudno powiedzieć, czy naprawdę był chory (na SARS II?) , czy PROWOKOWAŁ, JAJA SOBIE ROBIŁ - bo takich palantow też jest trochę. Ludzie na ulicy uciekali przd nim na drugą stronę.
  • Jakiś czas temu miałem podobny dylemat jeśli chodzi o wybór, bo już w firmie coś mieliśmy, ale wiadomo co jakiś czas dokupujemy coś nowego wybór padł na Milwaukee https://allegro.pl/oferta/milwaukee-pd-705-wiertarka-udarowa-705w-pd705-7809143627 powiem szczerze że w tej półce cenowej nie ma sobie równych a już kilka przerobiliśmy.
  • Przy zamkniętej głowicy nie powinno być przepływu zatem i buczenia. Przyczyną może być uszkodzony zawór termostatyczny (np. luźna uszczelka) lub zanieczyszczenie pod grzybkiem.Przy zakręconej  głowicy grzejnik powinien być zimny (sprawdzić tuż za podłączeniem).  Naprawa w takim przypadku wymaga interwencji hydraulika  ze spółdzielni (zamknięcie obiegu, spuszczenie wody z instalacji).   
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...