Skocz do zawartości

Historia edycji

Elfir

Elfir

3 godziny temu, mhtyl napisał:

A czy ja piszę, że dom o pow 80 m2 będzie ciasny dla dwóch osób?

Przecież pisałem w poście #207, że wystarczyłoby mi 90 m2 gdy zobaczyłem domek na żywo.

A czy ja piszę, że ty piszesz? :D Potwierdziłam tylko twoje słowa. 

***

Zenek - nie bardzo wiem co chciałeś przekazać? Że ktoś MUSI mieć hobby wymagające osobnego pokoju? MUSI pracować w domu? MUSI nocować gości nie w salonie, ale osobnym pokoju? MUSI mieć siłownię?

Jak musi, to sobie wybuduje. Ale jak nie musi, to mu spokojnie starczy 80 m2.

 

I nawiązując do wątku o domu 20 m2 - nie chodzi o to, czy komuś starczy taka a nie inna powierzchnia. W domu 20m2 nie zmieścisz podstawowych urządzeń technicznych umożliwiających ergonomiczne korzystanie z nich i samodzielne życie na poziomie XXI wieku w Polsce. Wybitnie udowodnił to bajbaga wklejając rzut domku o pow. 18 m2

Elfir

Elfir

3 godziny temu, mhtyl napisał:

A czy ja piszę, że dom o pow 80 m2 będzie ciasny dla dwóch osób?

Przecież pisałem w poście #207, że wystarczyłoby mi 90 m2 gdy zobaczyłem domek na żywo.

A czy ja piszę, że ty piszesz? :D Potwierdziłam tylko twoje słowa. 

***

Zenek - nie bardzo wiem co chciałeś przekazać? Że ktoś MUSI mieć hobby wymagające osobnego pokoju? MUSI pracować w domu? MUSI nocować gości nie w salonie, ale osobnym pokoju? MUSI mieć siłownię?

Jak musi, to sobie wybuduje. Ale jak nie musi, to mu spokojnie starczy 80 m2.

 

I nawiązując do wątku o domu 20 m2 - nie chodzi o to, czy komuś starczy taka a nie inna powierzchnia. W domu 20m2 nie zmieścisz podstawowych urządzeń technicznych umożliwiających ergonomiczne korzystanie z nich i samodzielne życie na poziomie XXI wieku. 

Elfir

Elfir

3 godziny temu, mhtyl napisał:

A czy ja piszę, że dom o pow 80 m2 będzie ciasny dla dwóch osób?

Przecież pisałem w poście #207, że wystarczyłoby mi 90 m2 gdy zobaczyłem domek na żywo.

A czy ja piszę, że ty piszesz? :D Potwierdziłam tylko twoje słowa. 

Zenek - nie bardzo wiem co chciałeś przekazać? Że ktoś MUSI mieć hobby wymagające osobnego pokoju? MUSI pracować w domu? MUSI nocować gości nie w salonie, ale osobnym pokoju? MUSI mieć siłownię?

Jak musi, to sobie wybuduje. Ale jak nie musi, to mu spokojnie starczy 80 m2.

 

I nawiązując do wątku o domu 20 m2 - nie chodzi o to, czy komuś starczy taka a nie inna powierzchnia. W domu 20m2 nie zmieścisz podstawowych urządzeń technicznych umożliwiających ergonomiczne korzystanie z nich i samodzielne życie na poziomie XXI wieku. 

×
×
  • Utwórz nowe...