Skocz do zawartości

pomoc w doradzeniu projektu pokoju


fiddle

Recommended Posts

Witam all bo jestem tutaj nowy
Mam problem z zaprojektowaniem swojego pokoju w nowym domu.
Wstępny projekt zamieszczam w załączniku, ścanka w dolnej cześci pokoju oddziela pokój od małej garderoby
a garderobę chce tam zrobić bo jest tam spad z dachu więc idealne miejsce na to.
i myśle jeszcze nad jedna rzeczą której nie ma na projekcie nad łóżkiem chce zamontować rzutnik a na ścianie miedzy drzwiami a ścianką działową rozwiesić mate do rzutnika i głośniki obok niej postawić
Co sądzicie o tym projekcie ?
oo chciałem nadmienić że mam 20 lat
Dziękuje wielkie za każdą odp

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Ciekawa sprawa, z tym rzutnikiem. to jest fajny pomysł. A głośniki jak postawisz? Moze jakieś półki warto zastosować, bo głośniki powinny byc umieszczone mniej więcej na wyskości uszu słuchającego.

Możesz podać wymiary tego pokoju? i ile chcesz przeznaczyc na ściankę oddzielającą.

Pamiętaj, że dobrze by było w garderobie zastosowac jakąć wentylację.
Link do komentarza
pokój ma w planie 632x 390
co do głośników to chce kupić kolumny podłogowe w ostateczności jakieś dobre kino domowe ale do kolumn to kupie stojaki bo nie chce przykręcać ich do ściany
co do tego ile chce przeznaczyć na garderobę to powiem tak tam gdzie planuje zrobić garderobę mam spad z dachu wiec jak tak mierzyłem żeby wejść normalnie w nią to muszę mieć przeznaczone na nią jakieś około 2m
myślę jeszcze nad takim rozwiązaniem żeby tam na planie gdzie zrobiłem otwór w ściance działowej wstawić no nie wiem 3 płyty przesuwane coś takiego jak w szafach się stosuje bo drzwi to nie bardzo mi się podobają
Link do komentarza
Witam

Ja na Twoim miejscu unikałbym siedzenia tyłem do drzwi tego się nie praktykuje lepiej siedzieć bokiem do okna i do drzwi. Obraz z rzutnika najlepiej oglądać leżąc ale nie zapomnij o tym iż musibyć też jakaś odległość bo inaczej będziesz się czuł jak w kinie w pierwszym rzędzie. Pamiętaj też że z okna będziesz miał odbicie także przemyśl sobie która ściana pasuje najlepiej. Ja brałbym pod uwagę ścianę do garderoby gdyż w fajny sposób można sobie rozprowadzić głośniki chowając kable.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...