Skocz do zawartości

Nowa kuchnia na piętrze


Recommended Posts

Witam, chciałbym na piętrze w pokoju nad kuchnią zrobić nową kuchnię, niestety nie mam na górę doporwadzonej wody, jest jedynie komin wentylacyjny z którego mogę skorzystać. Jak najlepiej i co po kolei zrobić aby przedłużyć piony wody z niższego piętra na wyższe itd ? Jestem zielony w tym temacie, wiem że czeka mnie trochę kucia itd ale chciałbym poznać szczegóły jak to najlepiej zrobić, jakich materiałów użyć itd. Dodam że na dole mam podłączony podgrzewac wody (5litrów) i na górze też bym chciał coś takiego zrobić, oczywiście kanalizację też trzeba poprowadzić i wpiąć się w tą na niższym piętrze. Rzecz jasna mieszkam w domku, czekam na pomoc, pozdrawiam.
Link do komentarza
Cytat

Witam, chciałbym na piętrze w pokoju nad kuchnią zrobić nową kuchnię, niestety nie mam na górę doporwadzonej wody, jest jedynie komin wentylacyjny z którego mogę skorzystać.



Możesz skorzystać, ale jedynie do wentylacji. Od innego zastosowania niech cię ręka Boska broni! I skoro jesteś zielony, to nie baw się w bohatera. Zajmij się tym co umiesz, a wykonanie instalacji zleć komuś, kto będzie wiedział jak to się robi.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...