Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Fajnie to czasem wychodzi, bo kiedyś (koniec ubiegłego wieku), w Kiszyniowie, dyskutowaliśmy ze znajomym o ogólnej sytuacji w naszych krajach. Znajomy zaliczał się już do starych znajomych, więc przy obiedzie u niego w domu mogliśmy rozmawiać swobodnie. No i w pewnej chwili jego żona stwierdziła, że jestem zapiekłym anty lewicowcem. Roześmiałem się i zacząłem jej tłumaczyć, że z takimi samymi poglądami w Polsce jestem uważany właśnie za zwolennika lewicy. Może nie zapiekłego, ale jednak. No a dzisiaj zostałem zaciekłym liberałem... To coś jak losy naszych kresowian. Nie ruszali się z zagrody, a obywatelstwo zmieniali po kilka razy w życiu   .  Ja też, nie zmieniając poglądów, co i raz jestem kimś innym. Przyzwyczaiłem się już. Daj se spokój, najpierw sprowadzą Cię do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem.
    • O ten tramwaj co nie chodzi    Nie świruj....mafia to była nie do Ciebie,  Wiem że istnieje, to może Ty wynajmuj od innych przecież masz pieniądze zarobione legalnie. Dobra, nie ma sprawy, zrobicie i tak jak wam będzie pasować, więc pytaj co Cię jeszcze interesuje.
    • Podobno radzisz tylko wtedy, gdy na pewno wiesz    A teraz serio: Z tego co czytałem wynika, że wszystkie panele muszą równomiernie pobierać energię, więc muszą byc wszystkie tak samo ustawione. Inaczej coś tam w reszcie instalacji szwankuje, albo trzeba dublować. System podążający na podstawie zmotoryzowanej jest - ale opinie są takie, że nie jest opłacalne. Chyba to zależy jednak od ilości paneli, im więcej, tym lepiej. Natomiast ważne jest, że instalacje na dachu i gruncie mają być tak samo ovatowane. Czasem trudno osiągnąć odpowiedni kąt na dachu i można wybrać grunt. I chyba taka obrotowa instalacja na gruncie też łatwiejsza do montażu.
    • Ale o wuj w ogóle chodzi? Zarabiamy z narzeczonym na to zakichane mieszkanie legalnie. Pracujemy na nie. Od kilku lat. I będziemy zarabiać jeszcze kolejne kilka. Jaka mafia? Jakie dziewczyny z poprawczaka? Jakie "mało ambitne"? Nie wiem, masz zamiar udawać, że nie istnieje wynajem mieszkań czy pokoi? Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
    • Nie ma się co obrażać - forum jak sto innych - czasem ktoś się wkurzy i wrzuca. Możesz tak samo odpowiedzieć - a miotła i tak dopiero w poniedziałek wymiata  Szczerze rozumiem ciebie i rozumiem demo. Też uważam, że praca powina być nagradzana i ona coś tworzy, a rentierstwo jest formą stagnacji i powinno być w okresie emerytalnym. Sądzę, że powinniście jednak pogadać, żółć sie wylała - to może teraz da się troszkę na luzie wymienić argumenty.  Demo - oni zarobili jakąś kasę - i chcą ją ulokować tak, by procentowała. Nie każdy potrzebuje inwestować jakieś pieniądze we własny interes, czasem nie ma takiej potrzeby, nawet możliwości (np. naukowiec pracujący w cudzym labolatorium). A fundusze muszą jakoś zarabiać, nie leżeć w skarpetce - o ile są.   No to dlaczego masz pretensje o to, że np. ulokują to w wynajmie nieruchomości - na początek mieszkania? Tym bardziej, że można np. z jakchś przyczyn wylecieć z dobrych zarobków i zostaje na zielonej trawce. Albo zachoruje. Przecież rzeczywistość jest jaka jest - i jest bezlitosna dla biednych i bezradnych. Więc chyba lepiej jakoś zainwestować zarobioną luźną gotowkę niż przefurtać? 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...