Skocz do zawartości

Betonowe płytki ścienne Drewbet


Recommended Posts

Mam prośbę dotyczącą płytek ściennych z firmy Drewbet chciałbym położyć je na zewnątrz domu na jednej ze ścian wysokość ok 220 cm długość 10 m odliczając 3 szt drzwi
jednak nie wiem jak na żywo wyglądałaby taka ściana mało jest zdjęć pokazujących jakikolwiek kolor tych płytek.Dostępne są tylko te zawarte w katalogu .Czy ktoś ma może położone płytki z tej firmy , konkretnie chodzi mi o kolor Gibraltar i zamieści kilka zdjęć ,jak się sprawują ,czy warto się nimi zainteresować.Dzięki i Pozdrawiam.
Link do komentarza
Cytat

Mam prośbę dotyczącą płytek ściennych z firmy Drewbet chciałbym położyć je na zewnątrz domu na jednej ze ścian wysokość ok 220 cm długość 10 m odliczając 3 szt drzwi
jednak nie wiem jak na żywo wyglądałaby taka ściana mało jest zdjęć pokazujących jakikolwiek kolor tych płytek.Dostępne są tylko te zawarte w katalogu .Czy ktoś ma może położone płytki z tej firmy , konkretnie chodzi mi o kolor Gibraltar i zamieści kilka zdjęć ,jak się sprawują ,czy warto się nimi zainteresować.Dzięki i Pozdrawiam.




O, też chętnie zobaczę jak to wygląda na żywo. Ciekawa sprawa.
Link do komentarza
Dzięki uprzejmości znajomego mogę wrzucić kilka zdjęć z jasnym i ciemnym kolorem.Jasny kolor jest ok jednak ten ciemny nie do końca.Chodzi mi o jasne przebarwienia na docinanych kawałkach,nie wiem czy powstały one w skutek docinania czy w inny sposób.Miałem zamiar położyć taki kolor jednak te przebarwienia zmieniły moje zdanie co do koloru.Jeżeli chodzi o samo wykonanie jest ok ,nie trzeba kupować drogich narożników gdyż można dociąć i ładnie to wygląda.Nie powinno być też problemu z utrzymaniem czystości gdyż nie mają żadnych szczelin i pasków jak u innych producentów i są z betonu.Cenowo też nie najgorzej ok 70 zł za metr.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...

Lubię takie klimaty we wnętrzach jak beton na ścianie połączony  z drewnem lu szkłem.  Na jednej ze ścian w moim salonie i przy schodach zdecydowałam się zamontować płyty z betonu architektonicznego, ale w dużym formacie takie 120x60 cm. Jestem mega zadowolona, są w pełni naturalne oraz bardzo estetyczne w wyglądzie. Co najważniejsze, Panowie którzy montowali płyty na ścianie uporali się wciągu 2 dni.

 

Pylna_01_IMG_3962-Edit.jpg

projekt_wnetrze_minimalistyczne_02_salon.jpg

Edytowano przez Design06 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...