Skocz do zawartości

Znikneły napisane posty


Gość mhtyl

Recommended Posts

Gość mhtyl
Dzisiaj zauważyłem, że na moim koncie mam napisanych 18600 postów a wczoraj miałem ponad 20 000.
Czyżby jakiś chochlik się wkradł czy to ingerencja Redakcji spowodowana ulepszeniem-przeprogramowaniem forum?
Czy innym użytkownikom też konto napisanych postów się zmniejszyło czy to dotknęło tylko mnie?
Link do komentarza
Gość mhtyl
Wydaje mi się, że czy najstarsze, czy jeszcze starsze nie powinny zniknąć. W końcu jest to licznik napisanych postów i do tej pory posty nie znikały, nawet te "głupie" które Redakcja kasowała na drugi dzień gdy były przepychanki na forum to licznik się nie pomniejszał o wykasowane posty.
Link do komentarza
W poniedziałek włączyłem funkcję, która przeliczyła i zaktualizowała liczbę postów. Obecnie stan licznika odzwierciedla ilość postów z pominięciem usuniętych.

NOTO małe szanse, abym usunął Twoich kilka tysięcy postów. Nawet mhtyl, który uczestniczył w gorących dyskusjach na początku roku 2015, które dzielnie kasowałem nie zauważył takiego spadku. Do tego często mhtyl dodaje odpowiedź pod postem spamującym, którą kasuję, a w liczniku informacja zostaje.

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

W poniedziałek włączyłem funkcję, która przeliczyła i zaktualizowała liczbę postów. Obecnie stan licznika odzwierciedla ilość postów z pominięciem usuniętych.

NOTO małe szanse, abym usunął Twoich kilka tysięcy postów. Nawet mhtyl, który uczestniczył w gorących dyskusjach na początku roku 2015, które dzielnie kasowałem nie zauważył takiego spadku. Do tego często mhtyl dodaje odpowiedź pod postem spamującym, którą kasuję, a w liczniku informacja zostaje.

Pozdrawiam
Marcin


Ok, tylko jakoś ta funkcja dotknęła tylko mojego konta. Przejrzałem wczoraj inne konta i jakoś nie dojrzałem aby innym posty uciekły a tez brali taki sam udział jak w burzliwych dyskusjach a są dłużej odemnie na forum.
Więc jak to są równi i równiejsi?
Natomiast co do postów spamujących nie tylko ja takie posty ripostuję.
W sumie uciekło mi ponad 1600 postów, wątpię abym tyle postów "głupich" napisał przez ten okres.
A może za jakiś czas okaże się że zostanie mi mało co na liczniku napisanych postów.
jeżeli Redakcja kasowała "głupie" posty i one z automatu z chwila kasowania pomniejszały konto napisanych postów to ja głupi jestem bo skąd się wziął taki spadek napisanych postów?
A tak na marginesie to licznik odzwierciedla ilość napisanych postów nawet tych wykasowanych bo na logikę przecież te wykasowane były napisane. A jak ma być sprawiedliwie to zróbcie dwa liczniki napisanych i wykasowanych postów na wzór pomocnych porad o których było pisane w innym temacie.
Więc zadaje pytanie kogo zabolało że mam tyle postów?, tych co się reklamują/spamują pod szyldem eksperta od danej firmy?
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

Ok, tylko jakoś ta funkcja dotknęła tylko mojego konta. Przejrzałem wczoraj inne konta i jakoś nie dojrzałem aby innym posty uciekły a tez brali taki sam udział jak w burzliwych dyskusjach a są dłużej odemnie na forum.


Słyszysz,że za dużo spamujesz ;)
Jak coś pożycz sobie ode mnie z licznika bo u mnie nie widzę,żeby zniknęło icon_biggrin.gif

Ze 300 postów mogę Ci odstąpić icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Słyszysz,że za dużo spamujesz ;)
Jak coś pożycz sobie ode mnie z licznika bo u mnie nie widzę,żeby zniknęło icon_biggrin.gif

Ze 300 postów mogę Ci odstąpić icon_biggrin.gif


Czyli są równi i równiejsi.
Przecież z tobą też były pisane "głupie" posty które Redakcja wycinała, zarówno ja pisałem jak i Ty, i moje były kasowane i Twoje przez Redakcję, ale tylko mi uciachali.
Fajnie się to forum rozwija, nie ma co. Brawo!
Dzięki za posty, na Ciebie można liczyć jak widać icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
O co się złoszczę? O nie sprawiedliwość!
Nie rzucam słów na wiatr i czekałem cierpliwie ale powiem, że są równiejsi, a dlaczego, ano dlatego że sprawdziłem poprzez odwiedziny profili innych użytkowników i tak np jeden użytkownik ma na liczniku 12 postów a klikając w okienko w profilu "Posty" doliczyłem się 8 postów, czyli posty zostały odebrane/wykasowane ale licznik się nie zmienił.
I tak sprawdziłem kilku użytkowników i to się potwierdza, maja więcej na liczniku aniżeli w rzeczywistości.
Więc co to za mechanizm? Do bani.
Teraz przyjdzie kolej na reformę "Pomocne porady" te słuszne i te głupie, a może jeszcze dorzucić opcje na obrażalskie, wyśmiewane i poniżające.
Powiem jedno z tego co widzę to będzie jedna wielka rozpierducha a nie ulepszanie forum.
Droga Redakcjo wzięliście się za reformę nie od tej strony.
Link do komentarza
Cytat

O co się złoszczę? O nie sprawiedliwość!
Nie rzucam słów na wiatr i czekałem cierpliwie ale powiem, że są równiejsi, a dlaczego, ano dlatego że sprawdziłem poprzez odwiedziny profili innych użytkowników i tak np jeden użytkownik ma na liczniku 12 postów a klikając w okienko w profilu "Posty" doliczyłem się 8 postów, czyli posty zostały odebrane/wykasowane ale licznik się nie zmienił



Nie wiem jak jest , ale być może tak, że te "ręcznie" wykasowane , czyli spamowe są odejmowane i widzi się je w ten sposób który opisałeś, a te "z automatu" rządzą się innymi prawami.
Nie wiem, może ne mam racji.
Nie wiesz też, czy innym nie uciachali ... bo chyba nie chcesz mi powiedzieć, że zrobiłeś sobie wcześniej notatki kto ile miał dokładnie i możesz mi to co do cyferki zapodać. Nie wiesz tego.

No i sprawa kolejna o której już Ci pisałam .... o co ten krzyk.
O posty? A dla ilości postów tu jesteś czy po to, żeby na tą konkretną chwilę komuś wymiernie pomóc swoją radą?
Podchodzę do tego tak, że kiedyś napisałam, pomogłam , komuś się przydało i chwała. O to chodzi.
Krzyk o zaginione posty sprzed długiego okresu czasu nie ma sensu , ponadto z tego co Redakcja pisze - po prostu licznik tylko się zaktualizował o te systematycznie ciachane przez długi czas , więc co ... o samą liczbę w profilu krzyk?
Zasadny?
Dla kogo i po co?
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Nie wiem jak jest , ale być może tak, że te "ręcznie" wykasowane , czyli spamowe są odejmowane i widzi się je w ten sposób który opisałeś, a te "z automatu" rządzą się innymi prawami.
Nie wiem, może ne mam racji.
Nie wiesz też, czy innym nie uciachali ... bo chyba nie chcesz mi powiedzieć, że zrobiłeś sobie wcześniej notatki kto ile miał dokładnie i możesz mi to co do cyferki zapodać. Nie wiesz tego.

No i sprawa kolejna o której już Ci pisałam .... o co ten krzyk.
O posty? A dla ilości postów tu jesteś czy po to, żeby na tą konkretną chwilę komuś wymiernie pomóc swoją radą?
Podchodzę do tego tak, że kiedyś napisałam, pomogłam , komuś się przydało i chwała. O to chodzi.
Krzyk o zaginione posty sprzed długiego okresu czasu nie ma sensu , ponadto z tego co Redakcja pisze - po prostu licznik tylko się zaktualizował o te systematycznie ciachane przez długi czas , więc co ... o samą liczbę w profilu krzyk?
Zasadny?
Dla kogo i po co?


Nie żartuj sobie, że Redakcja ręcznie lustruje każdego użytkownika. Rzuć okiem na listę użytkowników forum nie wiem czy miesiąc siedząc non stop by starczył aby wszystkich ręcznie zlustrować.
Nie zapisywałem, o to pytałem się na forum i odpowiedział arturo (patrz wyżej co napisał) a ja sprawdziłem kilku co zresztą napisałem jak to wygląda na gruncie.
Więc albo wszystkich traktujemy równo albo ....
Co do ilości postów to zapytam z innej strony, po co Redakcja poucinała posty? Do czego jej to było potrzebne?
Jeżeli napisałem tyle i tyle postów to jest mój dorobek na tym forum, nie chce za to pieniędzy,chwały i sławy ale to ja je napisałem w swoim wolnym czasie i nie oczekiwałem za to nic więc niech będzie licznik taki jaki jest a raczej jaki był przed reformą.
A te systematycznie ciachane posty to jak pisałem u jednych były ciachane a licznik napisanych postów jest większe ze stanem faktyczny i to stan na dzień dzisiejszy, nie piszę o tym jak było rok,dwa lata temu tylko jak to wygląda po tej super reformie forum.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Dzięki za pozdrowienia icon_biggrin.gif
Podsumowując wypowiedzi wszystkich to stwierdzam, że lepiej żyć w niewiedzy, wtedy wszystko ma się głęboko w du.... i jest dobrze.
A co do moich sąsiadów jest ok, dla mnie liczy się porządek i lojalne podejście do życia.
Nie lubię chamstwa, obłudy i fałszu, wymagam tego od innych i od samego siebie.
Jeżeli ustala się jakieś zasady to niech będą one jasne, zrozumiałe i przejrzyste i niech one dotyczą wszystkich i niech są przez wszystkich respektowane i przestrzegane.
Jeżeli dalej nikt nie rozumie o co mi chodzi to życzę miłej dalszej zabawy icon_smile.gif
Pozdrawiam wszystkich tych równych i równiejszych icon_smile.gif
Link do komentarza
Henryk, przywołuję cię do porządku. Apeluję ku Tobie.
Masz wciąż ponad 18000 postów udokumentowanych, więc odpuść honorowo, gestem się wykaż, odpuść tym kutwom złodziejom, że podwędzili ci trochę postów. W końcu, przecież wiadomo od zawsze, że na tuzach karmią się pokątnie bracia mniejsi. W przyrodzie nic nie ginie. Na Twoich postach na pewno ktoś ukręcił jakieś mikrusie lody sobie, jakąś swoją satysfakcję małą zbudował. Pozwól mu, niech się cieszy, tobie wiele nie ubyło, a on może rodzinę z tego utrzyma przez następne pół roku. To oczywiście metaforycznie ujęta sytuacja, a rozchodzi się mnie o to, że apeluję, byś okazał wyrozumiałość. To ty masz najwięcej postów na tym forum i okaż litość tym, co też by chcieli, ale tak nie potrafią.
Pozdrowienia ślepa gienia. Gienia.
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Dzięki za pozdrowienia icon_biggrin.gif
Podsumowując wypowiedzi wszystkich to stwierdzam, że lepiej żyć w niewiedzy, wtedy wszystko ma się głęboko w du.... i jest dobrze.
A co do moich sąsiadów jest ok, dla mnie liczy się porządek i lojalne podejście do życia.
Nie lubię chamstwa, obłudy i fałszu, wymagam tego od innych i od samego siebie.
Jeżeli ustala się jakieś zasady to niech będą one jasne, zrozumiałe i przejrzyste i niech one dotyczą wszystkich i niech są przez wszystkich respektowane i przestrzegane.
Jeżeli dalej nikt nie rozumie o co mi chodzi to życzę miłej dalszej zabawy icon_smile.gif

Pozdrawiam wszystkich tych równych i równiejszych icon_smile.gif


Nic dodać i nic ująć lepiej bym tego nie ujął a na pewno nie delikatniej i kulturalniej. Powiem tyle Heniu jeżeli wszystkim na okolo musisz udowadniać że nie jesteś wielbłądem i wszystko co powiesz jest pase to po prostu przenieś się na inne forum szkoda twego czasu laptopa i prądu. Przykre to ale tak po prostu jest wszystko się w życiu zmienia ale jeżeli kierunki tych zmian są przeciwne to po prostu nie ma innego wyjścia. icon_confused.gif icon_cry.gif Edytowano przez gawel (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość arturo72
icon_biggrin.gif
Ale jaja icon_biggrin.gif

Nie wiem jak Wy ale ja forumy obojętne w jakiej dziedzinie traktuję jako rozrywkę gdzie można czegoś się dowiedzieć;podyskutowac a przede wszystkim posmiac sie jak np.z paru postów w tym temacie icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Forum jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi icon_wink.gif
I powiem Wam, że bardzo lubię tę zmienność. Nawet teorie spiskowe są interesujące, zwłaszcza, że jestem jedyną osobą, która mogłaby je uskuteczniać. Czasem myślę, że Wy myślicie, że mam dwie osobowości - jedna za dnia administruje Forum, kasuje spamy itd., a druga (jak w filmie Podziemny krąg) inwigiluje i niszczy Forum icon_eek.gif

Pozdrawiam i życzę miłego dnia icon_smile.gif
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Coż....
Nie lubię się przyznawać do błędów (bo kto lubi). Ale kiedyś, lata temu miałam tak jak Henio.
Na innym forum.
Mało pokory, za dużo emocji, jakieś postawy roszczeniowe....
Tak miałam.
Wiem dlaczego - bo w forum wsiąkłam. Miałam dwa życia: jedno to dom i praca , drugie to forum. Żadnych spotkań towarzyskich z innymi ludzmi, jakichś przeżyć i doświadczeń. Za bardzo mnie forum pochłonęło. Tak bardzo, że zaczęłam traktować je bardzo (za bardzo) serio. Jak drugi dom.
A forum - jak słusznie zauważył Arturo tylko jedna z wielu form w życiu.
Do brzegu....
Zainteresowania, górnolotnych emocji, jakiegokolwiek zadośćuczynienia ... szukajmy w życiu prawdziwym.
Tu - pogadajmy na luzie , poradzmy innym jak obejść problem i nie rzucajmy się o pierdoły.
Howk

Cytat

Czasem myślę, że Wy myślicie, że mam dwie osobowości - jedna za dnia administruje Forum, kasuje spamy itd., a druga (jak w filmie Podziemny krąg) inwigiluje i niszczy Forum icon_eek.gif

Pozdrawiam i życzę miłego dnia icon_smile.gif
Marcin Szymanik



Marcin ... no w życiu nie przyszłoby mi do głowy że może Ci coś takiego przyjść do głowy .... ale cieszę się, że to z siebie wyrzuciłeś :tease2: icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Forum jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi icon_wink.gif
I powiem Wam, że bardzo lubię tę zmienność. Nawet teorie spiskowe są interesujące, zwłaszcza, że jestem jedyną osobą, która mogłaby je uskuteczniać. Czasem myślę, że Wy myślicie, że mam dwie osobowości - jedna za dnia administruje Forum, kasuje spamy itd., a druga (jak w filmie Podziemny krąg) inwigiluje i niszczy Forum icon_eek.gif

Pozdrawiam i życzę miłego dnia icon_smile.gif
Marcin Szymanik


uhu
irasiad mógł więcej - zaprzeczysz?
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Gość mhtyl
Widzę, że pomimo upływu czasu od "reformy forum" nic się nie zmieniło.
Jak kicha była tak jest dalej. I nie pisze tego powodu zemsty czy z zawiści tylko z powodu braku sprawiedliwości.
Za kilkuletnią "współpracę", za to że dzień w dzień byłem obecny tu na forum, udzielałem porad dostałem podziękowanie.
Otóż, sprawdziłem kilkanaście pierwszych z brzegu profili użytkowników, i co stwierdzam? że u kilku liczba napisanych postów jest większa aniżeli w rzeczywistości (nasuwa się jedynie, że ci użytkownicy coś reklamowali i dlatego zostały im wykasowane posty ale licznika nie zmieniono).
No to jak to jest z tą reformą forum? jak dla mnie jest to bubel który przelał szale goryczki.

Zauważyłem, że Redakcja bardziej sobie ceni i chwali spamerów ekspertów firmowych (oczywiście nie wszystkich) niż zwykłych, szarych użytkowników, i to też nie są słowa rzucone na wiatr, bo jeżeli jest obowiązujący jeden, jedyny Regulamin który mówi o 4. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na łamach Forum przekazów reklamowych, przekazów zawierających linki do prywatnych stron www oraz treści zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy e-mail. i nie ma nic na temat, że eksperci firmowi mogą takie coś robić to o co tu biega? Forum przeszło na komercję?
I niech Redakcja nie farmazoni mi, że nie ma tu na forum RÓWNYCH I RÓWNIEJSZYCH, bo już nie pierwszy raz udowodniłem że są i Redakcja milczy.

Więc jeżeli ma być sprawiedliwie to dla niech będzie wszystkich, a jeżeli ma być wolna amerykanka to też niech będzie ona dla wszystkich a nie tylko dla wybrańców.
Forum, które było i funkcjonowało kilka lat temu już nie wróci( ja chciałbym aby wróciło), a na wyciągnięcie wniosków dlaczego tak się stanęło uważam, że już za późno. Szkoda ...
Link do komentarza
Gość mhtyl
Przy okazji chce zgłosić jeszcze jedną nieprawidłowość działającą na forum a dotyczącej strony głównej forum.
Otóż otwierając stronę główną/tytułową forum po prawej stronie ukazuje się ostatni post napisany w danym dziale tematycznym w danym temacie, tylko nie zgadza się jedno, autor tematu.
Np
Cytat

Last Post 24.03.2016, 23:31
W: Podłogówka a grzejniki - zmian...
Autor: ekspert_lafarge

i o co chodzi, z tego wynika że autorem jest ekspert lafarge, otóż autorem tematu jest kajloren a nie jak pisze że to ekspert lafarge.
I tak jest w każdym dziale tematycznym. Wydaje mi się, że jest to jakieś nieporozumienie z tym "autorem".
Bo powinno być np coś takiego 24.03.2016, 23:31
W: Podłogówka a grzejniki - zmian...
Autor: kajloren
Ostatni wpis : ekspert_lafarge
Link do komentarza
Cytat

Za kilkuletnią "współpracę", za to że dzień w dzień byłem obecny tu na forum, udzielałem porad dostałem podziękowanie.


Myślę że wyjdzie Ci to tylko na dobre i więcej czasu poświęcisz rodzinie. icon_idea.gif
Forum to nie ministerstwo sprawiedliwości i oprócz bieżącej administracji, ma też do realizacji swoje, różne inne zadania, które wcale nie muszą być zbieżne z Twoim poczuciem sprawiedliwości absolutnej.
Olej to, tak jak Ci pięknie radził PeZet i icon_biggrin.gif spokojnie oddaj się świątecznemu nastrojowi. icon_biggrin.gif Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

I niech Redakcja nie farmazoni mi, że nie ma tu na forum RÓWNYCH I RÓWNIEJSZYCH, bo już nie pierwszy raz udowodniłem że są i Redakcja milczy.


To ile tym razem postów Ci zginęło ?

Bardzo proszę Szanowną Redakcję o przesunięcie z mojego licznika postów ze 300szt na rzecz mhtyl-a bo facet dostanie białej gorączki ;)
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

To ile tym razem postów Ci zginęło ?

Bardzo proszę Szanowną Redakcję o przesunięcie z mojego licznika postów ze 300szt na rzecz mhtyl-a bo facet dostanie białej gorączki ;)


Nie łapiesz powagi tematu więc po co trzepiesz pianę?
Żadnej gorączki nie dostaję. Redakcja uruchomiła nowa machinę zliczająca posty ale ta machina działa nieudolnie i chce to udowodnić.
Nie chce uchodzić tu za detektywa forumowego ale proszę https://forum.budujemydom.pl/michalinaolbr-m53167.html - 3 posty na koncie a w rzeczywistości tylko jeden u tego użytkownika. Czy każda reforma forum tak będzie działać nieudolnie?
Więcej użytkowników nie będę wymiał bo za to mi nie płaca abym lustrował całe forum, jak równo to każdemu a nie tylko wybranym. Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

Nie łapiesz powagi tematu więc po co trzepiesz pianę?
Żadnej gorączki nie dostaję. Redakcja uruchomiła nowa machinę zliczająca posty ale ta machina działa nieudolnie i chce to udowodnić.


No i co z tego się pytam ?
Ilość postów ma się nijak do rangi forum czy też użytkownika a jedynie treść postu ma znaczenie.
Jak nie łapiesz to nawet rekordzista forum w ilości klepanych bezsensownych postów może pisać takie bzdury i porady,że głowa mała a ktoś mający nawet 3 posty na liczniku może być swoją poradą bardziej pomocny niż tenże rekordzista.
Link do komentarza
Cytat

Nie łapiesz powagi tematu więc po co trzepiesz pianę?
Żadnej gorączki nie dostaję. Redakcja uruchomiła nowa machinę zliczająca posty ale ta machina działa nieudolnie i chce to udowodnić.
Nie chce uchodzić tu za detektywa forumowego ale proszę https://forum.budujemydom.pl/michalinaolbr-m53167.html - 3 posty na koncie a w rzeczywistości tylko jeden u tego użytkownika. Czy każda reforma forum tak będzie działać nieudolnie?
Więcej użytkowników nie będę wymiał bo za to mi nie płaca abym lustrował całe forum, jak równo to każdemu a nie tylko wybranym.


Dzień dobry,
czuję się wywołany do tablicy. Na Forum nie ma żadnej rewolucji, ale czekam na nią, a konkretnie na zmiany informatyczne - nowy szata graficzna i nowszy, bardziej intuicyjny mechanizm Forum.
Odnośnie Użytkownika https://forum.budujemydom.pl/michalinaolbry-m53167.html to ma 3 posty napisane - patrz zakładka "Posty". Jeśli ktoś ma więcej na liczniku, niż w zakładce "Posty" to prawdopodobnie usunąłem te reklamowe, a użytkownika zablokowałem. Tak zwykle robię.

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
Cytat

Dzień dobry,
czuję się wywołany do tablicy. Na Forum nie ma żadnej rewolucji, ale czekam na nią, a konkretnie na zmiany informatyczne - nowy szata graficzna i nowszy, bardziej intuicyjny mechanizm Forum.
Odnośnie Użytkownika https://forum.budujemydom.pl/michalinaolbry-m53167.html to ma 3 posty napisane - patrz zakładka "Posty". Jeśli ktoś ma więcej na liczniku, niż w zakładce "Posty" to prawdopodobnie usunąłem te reklamowe, a użytkownika zablokowałem. Tak zwykle robię.

Pozdrawiam
Marcin


Witam po dłuższej nieobecności,
Zażaleń i wyjaśnień ciąg dalszy.
Co do opisanego użytkownika wyżej to jednego a raczej dwóch rzeczy nie rozumiem.
Po pierwsze, jeżeli zostały mu wykasowane posty (tak samo jak moje) to dlaczego z jego konta nie uciekły a z mojego uciekły? Machina przecież zadziałała taka sama w obu przypadkach, posty napisane przez użytkownika zostały wykasowane.
A po drugie to dlaczego nie ma na koncie tego w/w użytkownika notki, że konto zostało zablokowane? Tak jak widnieje to na koncie kolegi T. Brzęczkowski.
I kolejne zapytanie odnośnie świeżutkiej sprawy koleżanki Architektka https://forum.budujemydom.pl/Architektka-m34874.html. Napisałem świeżutkiej bo dzisiaj o gdz. 9.46 Redakcja odwiedziła jej profil i coś tam wykasowała ale nie wszystko bo kilka postów zawierających linki przekierowujące do prywatnej strony zostały się a co najważniejsze na koncie owej koleżanki widnieje ilość napisanych postów 8 - OSIEM a w realu ma ich tylko 5 - PIĘĆ !!!! Czy jej konto też zostało zablokowane? A jeżeli tak to dlaczego licznik pokazuje więcej aniżeli ma i dlaczego cały spam jaki ma na swoim dorobku nie zniknął z jej postów?

Więc dalej czegoś nie rozumiem do jakich celów było to zrobione aby wycinać komuś posty przy czym innym nie. O co tu chodzi bo mój rozum tego nie ogarnia tego co się tu wyrabia.
Chce Redakcja grać w otwarte karty czy uprawiać jakieś szachrajstwa?

Boże broń od nowego intuicyjnego mechanizmu Forum BD!!!!! jeżeli w starym (po częściowej modernizacji) nie można dojść do ładu i składu.
Link do komentarza
Postaram się odpowiedzieć na niejasności.

  • Tak jak napisałem, nie usunąłem żadnego postu michalinaolbry, więc licznik odpowiada ilości postów napisanych.
  • Henryku zapewniam Cię, że żaden post Ci nie zginął, a został zresetowany licznik.
  • T. Brzęczkowski. ma dopisaną informację o zablokowanym koncie, gdyż wiele osób odnosiło się do jego wypowiedzi i chciałem, aby użytkownicy forum wiedzieli, że nie należy spodziewać się odpowiedzi. To był bardzo aktywny Forumowicz.
  • Użytkownik Architektka uparcie reklamował w niewłaściwym dziale, więc dziś go zablokowałem (dziękuję, że zauważasz moją pracę icon_mrgreen.gif ). Zostawiłem tylko posty w dziale ogłoszeniowym, bo mimo wszystko wierzę, że reklama też jest przydatna.
  • Mam nadzieję, że przekonasz się do zmian na FBD, które będziemy w przyszłości wprowadzać icon_smile.gif


Henryku wracaj do nas wub.gif


Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość mhtyl
Po dłuższej nieobecności widzę, że w temacie wyrównania liczników napisanych postów nic się nie zmieniło.
Znaczy się jednym liczniki wyrównali a innym nie.
Więc czy to zliczenie napisanych postów od nowa to tylko dla najbardziej aktywnych było wykonane?
Kto tego ponownego zliczania dokonał? Chyba ręcz ie nikt postów nie przeliczał.
Link do komentarza
Proszę Cię Henryku, nie pisz do mnie w liczbie mnogiej icon_smile.gif Za Forum i zmiany na nim jestem odpowiedzialny ja, więc możesz się zwracać bezpośrednio. Wracając do tematu, przeliczanie postów włączyłem 7 marca 2016 roku.
Czy mogę odpowiedzieć na inne Twoje pytania?

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Ja pierdziele .... teoria spiskowa dziejów doprawdy ma na noc w porównaniu z tym co tutaj się odpiernicza.
Mhtyl - naprawdę ?! icon_eek.gif
Naprawdę wydaje Ci się, że Redakcja sabotuje swoje własne forum ?
I naprawdę tak ważne są dla Ciebie cyferki? Ważniejsze niż to, że byłeś, napisałeś, być może pomogłeś?
Jeśli odpowiedz na te dwa pytania będzie "tak" , to ja nie wiem czego Ty tu jeszcze szukasz.

Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Ja pierdziele .... teoria spiskowa dziejów doprawdy ma na noc w porównaniu z tym co tutaj się odpiernicza.
Mhtyl - naprawdę ?! icon_eek.gif
Naprawdę wydaje Ci się, że Redakcja sabotuje swoje własne forum ?
I naprawdę tak ważne są dla Ciebie cyferki? Ważniejsze niż to, że byłeś, napisałeś, być może pomogłeś?
Jeśli odpowiedz na te dwa pytania będzie "tak" , to ja nie wiem czego Ty tu jeszcze szukasz.


Bo widzisz Daga, jedni traktują to jako zabawę a inni biorą to (znaczy się udzielanie się na tym forum) na poważnie.
I chodzi mi tylko o jedno. O sprawiedliwość.
Jak uciachali u mnie posty to dlaczego nie uciachali u innych. Czy mam wymienić te osoby u których jest więcej postów na liczniku niż w rzeczywistości mają napisanych?

Cytat

Proszę Cię Henryku, nie pisz do mnie w liczbie mnogiej icon_smile.gif Za Forum i zmiany na nim jestem odpowiedzialny ja, więc możesz się zwracać bezpośrednio. Wracając do tematu, przeliczanie postów włączyłem 7 marca 2016 roku.
Czy mogę odpowiedzieć na inne Twoje pytania?

Pozdrawiam
Marcin Szymanik


Piszę w liczbie mnogiej a raczej pisałem bo nie wiedziałem kto stoi za tą reformą przeliczania postów.
Ok, 7 marca została włączona machina przeliczania/zliczania postów, ale to się odbywa ręcznie? bo z grubsza jak zauważyłem to dotknęło to zjawisko najbardziej udzielających się na forum a innym przeliczania postów się nie zrobiło.
Czyli jak już wcześniej pisałem, są równi i równiejsi.
Link do komentarza
Cytat

Bo widzisz Daga, jedni traktują to jako zabawę a inni biorą to (znaczy się udzielanie się na tym forum) na poważnie.
I chodzi mi tylko o jedno. O sprawiedliwość.
Jak uciachali u mnie posty to dlaczego nie uciachali u innych. Czy mam wymienić te osoby u których jest więcej postów na liczniku niż w rzeczywistości mają napisanych?



Heniu ... ale zrozum, że Redakcja w marcu użyła jednego automatycznego przycisku "przelicz posty" i to komputer przeliczył tak, jak jest. Nie da się cofnąć tego kroku i nie wymagaj, żeby Redakcja po nocach siedziała i zliczała co komu zniknęło i czy zasadnie.
Na mój chłopski rozum - komputer zliczył, zabrał te które były skasowane i pokazał wynik pomniejszony o skasowane z różnych powodów (też pyskówek, spamów) , czyli zostały tylko te które zostały fizycznie na forum.
Czego Ty wymagasz?
O co Ci chodzi?
Czego chcesz?
Sprawiedliwości?
Żądasz, żeby teraz cała Redakcja zasiadła i przeliczała ręcznie co komu się należy?
Sprawiedliwość wyznaczył komputer ... suche fakty i liczby.
I trzeba się z tym pogodzić.
Nie dopatrywałabym się tutaj złej woli ze strony Redakcji.
Czysta automatyka sprzętu.

Cytat

bo z grubsza jak zauważyłem to dotknęło to zjawisko najbardziej udzielających się na forum a innym przeliczania postów się nie zrobiło.
Czyli jak już wcześniej pisałem, są równi i równiejsi.



Nie ma równych i równiejszych. Komputer nie zna tego określenia.
Dotknęło najbardziej udzielających się bo Ci najbardziej udzielający się przeważnie biorą udział w różnego rodzaju tematach drażliwych z których duża część idzie potem do moderowania/ kasowania.
Tak mi się wydaje i założę się, że mam rację.
Link do komentarza
Dziękuję daggulka :ih: lepiej bym tego nie ujął.
Henryku, jestem Ci wdzięczny za pomoc innym Użytkownikom Forum, mam nadzieję, że i Ty również czerpiesz z naszej społeczności. Szukasz teorii spiskowych, które nie mają poparcia w rzeczywistości. (czy ja rymuję?)
Przyjedź na Zlot Forum 4 czerwca i zobaczysz, że redakcja to nie machina, a zwykli żywi ludzie icon_cool.gif

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Heniu ... ale zrozum, że Redakcja w marcu użyła jednego automatycznego przycisku "przelicz posty" i to komputer przeliczył tak, jak jest. Nie da się cofnąć tego kroku i nie wymagaj, żeby Redakcja po nocach siedziała i zliczała co komu zniknęło i czy zasadnie.
Na mój chłopski rozum - komputer zliczył, zabrał te które były skasowane i pokazał wynik pomniejszony o skasowane z różnych powodów (też pyskówek, spamów) , czyli zostały tylko te które zostały fizycznie na forum.
Czego Ty wymagasz?
O co Ci chodzi?
Czego chcesz?
Sprawiedliwości?
Żądasz, żeby teraz cała Redakcja zasiadła i przeliczała ręcznie co komu się należy?
Sprawiedliwość wyznaczył komputer ... suche fakty i liczby.
I trzeba się z tym pogodzić.
Nie dopatrywałabym się tutaj złej woli ze strony Redakcji.
Czysta automatyka sprzętu.



Nie ma równych i równiejszych. Komputer nie zna tego określenia.
Dotknęło najbardziej udzielających się bo Ci najbardziej udzielający się przeważnie biorą udział w różnego rodzaju tematach drażliwych z których duża część idzie potem do moderowania/ kasowania.
Tak mi się wydaje i założę się, że mam rację.


Żeby dyskutować i wiedzieć o czym się dyskutuje to trzeba mieć rozeznanie w temacie a nie uparcie bronić poczynań Marcina albo systemu zliczeń postów który to niby komputer zrobił wszystkim.
Gdyby wszystkich to dotknęło to buzi bym nie otwierał, a rzeczywistość jest całkiem inna.
Chcecie przykładów? Proszę.

https://forum.budujemydom.pl/Aureliano-m51910.html 12 postów na liczniku a napisanych 9
https://forum.budujemydom.pl/DawidPotul-m53549.html 8 postów na liczniku a napisanych 7
https://forum.budujemydom.pl/kamil68-m53297.html 8 postów na liczniku a napisanych 7
https://forum.budujemydom.pl/martynka33-m47875.html 8 postów na liczniku a napisanych 7
https://forum.budujemydom.pl/monika2153-m50592.html 24 posty na liczniku a napisanych 23
https://forum.budujemydom.pl/Zezek-m53669.html 10 postów na liczniku a napisanych 8
https://forum.budujemydom.pl/karmela-m51721.html 9 postów na liczniku a napisanych 8
https://forum.budujemydom.pl/marlenka1984-m53534.html 2 posty na liczniku a napisanych 1
https://forum.budujemydom.pl/menkab-m53640.html 1 post na liczniku a napisanych 0
https://forum.budujemydom.pl/grazzie-m53084.html 1 post na liczniku a napisanych 0
https://forum.budujemydom.pl/Wave88-m52314.html 6 postów na liczniku a napisanych 5
https://forum.budujemydom.pl/Elde43-m49433.html 35 postów na liczniku a napisanych 28
https://forum.budujemydom.pl/domciopaluch-m52347.html 18 postów na liczniku a napisanych 13
https://forum.budujemydom.pl/wojtek89-m53180.html 9 postów na liczniku a napisanych 5

I co? To jest sprawiedliwość na powyższe fakty jakie pokazałem?
Jeżeli tak by było gdyby to komputer robił to by w/w osobom tez zabrał a tak się nie stało. Zresztą takich osób jest o wiele więcej.
I teraz na powyższe fakty trzeba by było niektóre napisane słowa wykasować bo mijają się z prawdą.
Czy teraz wiecie o co mi chodzi?

A tak na marginesie to gdybym strzelił foha to bym się wypisał z tego forum i więcej tu bym nie zawitał w przeciwieństwie do innych (obędę się bez podawania nicków) albo zalogował się pod innym nickiem i pisał dalej bo swój honor mam i dzieciakiem nie jestem tylko dorosłym, normalnym człowiekiem.

Marcin czy to są teorie spiskowe? Chyba nie. To są fakty które przedstawiłem.
Miłej zabawy na Zlocie i wypijcie za moje zdrowie icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...