Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
pawellor

GL 79 Krokus / Studio Atrium

Recommended Posts

Witam wszystkich "Bobów Budowniczych"
wraz z małżonką wybraliśmy projekt domu jednorodzinnego GL-79 Krokus z pracowni Studio Atrium. Obecnie jesteśmy na etapie wykańczania budynku wewnątrz, tzn. podłogi, glazura, łazienku i kuchnia. Już na początku projekt został zmieniony tzn. poszerzony o 1 m garaż, co znacznie powiększyło powierzchnię i zrobiło go bardziej praktycznym. Chetnie podzielę się wiedzą odnośnie tego budynku z innymi. Obecny wygląd budynku przedstawia się następująco na załączonych fotkach

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

uff
praca wre na całałego. Łazienki juz za nami, właśnie kładą parkiety (nawet nieźle wygląda). Jeszcze przed nami schody dębowe, kuchnia, drzwi wewnętrzne, malowanie i można powolutku mysleć o zamieszkaniu obty poszło sprawnie :). niedługo przedstawię nowe fotki

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Drodzy forumowicze,  rozpoczęłam załatwianie formalności związanych z budową domu. Kupiłam już projekt, wybrałam Dom w tymianku (N) z Archon, odbicie lustrzane. I tutaj zaczął się mój ogromny dylemat. Moja działka mieści się przy drodze asfaltowej. Wjazd na działkę może być z tej drogi od strony południowej lub od strony wschodniej (na wschód od działki została wydzielona droga dojazdowa do mojej działki oraz działek kolejnych). Zaplanowaliśmy wjazd do garażu przy domu od strony południowej czyli prosto z drogi asfaltowej. Jako że wzięliśmy odbicie lustrzane, po stronie zachodniej domu będzie garaż. Narzeczonemu zależy na zacienionym tarasie w letnie popołudnia. Pierwotnie zgodziłam sie na takie rozwiązanie dlatego kupiliśmy ten projekt ale coraz więcej myślę o tym że w naszym salonie (który będzie od północnego wschodu) będzie popołudniem ciemno i szaro. Pociesza mnie jedynie fakt że salon jest łączony z kuchnią która będzie od południa. Czy jest szansa ze światło z południowej kuchni rozjaśni trochę salon? Co myślicie o takim rozwiązaniu? W jaki sposób ustawilibyście ten dom? Dziękuję za wszelkie podpowiedzi. 
    • Kochani ,witamy Format A5. Artysta może domalować coś jeszcze 
    • Gość Krysia
      Ja się cieszę ze nie zdecydowaliśmy się w końcu na kocioł elektryczny, tylko wybralismy ogrzewanie gazowe :D wybór padł na piec lumea MPX de dietrich - i bogu dzieki, wsystko elegancko dziala od 2 lat
    • Gość Bożena
      Ja polecam parapety ceramiczne ze strony www.parapetyceramiczne.pl Sąsiedzi kupili od nich 2 lata temu i bardzo sobie je chwalą, więc i my się na nie zdecydowaliśmy. Wyglądają elegancko, wykonanie nieskazitelne, łatwe w czyszczeniu. Polecam
    • Poczekaj przynajmniej do wiosny z tym ociepleniem. Rozumiem, że masz na myśli ocieplenie zewnątrz domu.
  • Popularne tematy