Skocz do zawartości

wegiel gdzie kupic tanio?


Recommended Posts

Cytat

Kiedy ta zima się skończy. Co chwile mrozi i snieg. Nie mam jzu czym palic a na dwa meisiac gora nie oplaca się ladowac do piwnicy 1,5 tony wegla. Gdzie można kupic male ilości. 100-200 kg – najlepiej pakowany - tanio?


Dlaczego nie opłaca się ładować do piwnicy, przecież jak nie wypalisz to zostanie Ci na przyszła zimę.
Link do komentarza
Cytat

Kiedy ta zima się skończy. Co chwile mrozi i snieg. Nie mam jzu czym palic a na dwa meisiac gora nie oplaca się ladowac do piwnicy 1,5 tony wegla. Gdzie można kupic male ilości. 100-200 kg – najlepiej pakowany - tanio?



Ja kupuje w internecie od dużej firmy. Nie zdradzę nazwy bo nie chcesiac reklamy (TO). Sprzedaja nawet male ilości, pol tony to drobiazg. A można sprawdzić czy akurat tem eko odpowiada. A jak nie to markety budowlane, pelno tego.
Link do komentarza
Cytat

W workach w casto i liroyu jest wegiel i ekogroszek. Tego ze zwierzakami sporo. Ale trzeba uwazac bo na najtańszym niektórzy się przejechali. Jak masz pieniądze wybieraj wyzsza polke cenowa, do testowania. icon_evil.gif



No nie wszyscy chcą sprzedawac niewielkie ilości. Wiadomo im więcej kupisz tym lepiej dla posrednika. A im więcej tym taniej.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...