Skocz do zawartości

30 lat gwarancj na blachę Colorcoat HPS200 Ultra


Recommended Posts

Po przeprowadzeniu serii dodatkowych badań w warunkach naturalnych w różnych miejscach świata, firma Tata Steel  zdecydowała się na wydłużenie udzielanej w Polsce gwarancji na blachę Colorcoat HPS200 Ultra® w popularnych kolorach typowych dla blachodachówek, stosowaną jako pokrycia dachów budynków mieszkalnych na obszarach wiejskich w głębi lądu o 10 lat!


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/dachy-i-rynny/aktualnosci/14768-30-lat-gwarancj-na-blache-colorcoat-hps200-ultra

Link do komentarza
Gość StopMomopolistom
Pracuję w firmie zajmującej się sprzedażą pokryć dachowych. Jeszcze trzy miesiące temu sprzedawałem HPS-a po 33 zł brutto, a od stycznia wyłączność na HPS-a ma Blachotrapez. Pozwoliłem sobie podzwonić po punktach i ceny były o 4-5 zł wyższe w porównaniu z moimi cenami sprzed 3 miesięcy! Klienci Firmy Blachotrapez muszą mieć niestety głębsze kieszenie. Szkoda, że prawo polskie dopuszcza takie nieczyste zagrania ze strony konkurencji. Próbują wszystkimi siłami zniszczyć mniejsze przedsiębiorstwa. Nie robią tego oczywiście ceną, bo te są u nich zastraszając. Widziałem wiele ofert z tej firmy- wkręty po 49 zł brutto podczas gdy kupują je nie drożej niż 20 zł paczka, uszczelki klinowe minimum 3 zł, a u producenta po 0,65 gr. gąsiory HPS po 50 zł (blacha na gąsiora to 1/4 arkusza, czyli np HPS 75/4= 18,75 zł + 15 zł marży = 33, 75(cena maksymalna). Szkoda słów! Nie będę już pisał o marży na folii itp, napiszę tylko, że mają się skurczybyki za co reklamować!
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Gość Uśmiech
Gościu, w takim wypadku na czym Ty zarabiałeś u siebie w hurtowni? Na zawyżonej robociźnie? Bo z tego co zauważyłem, to każdy chce zarobić. I albo w hurtowni tani materiał, a wykonawstwo z kosmosu, albo materiał drogi, ale za to na wycenie robocizna za grosze...
I sam HPS bym nie kupował, miał ( nie wiem jak teraz) tendencję do rozwarstwiania się przy ciemnych kolorach.
Wszyscy o tym wiedzieli. Ty również. Pozdrawiam.
Link do komentarza
Gość do  do usmiechnietego
Walnięty jesteś wswoim zdzierstwie. Mamy wolny rynek i kazdy sobie ustala marze taka jaka chce a to ze jeden chce zarobic dwa raz tyle a drugi sie zadowoli pól raza to ciebie boli ty zdzierco.
Link do komentarza
  • 5 lata temu...
Dnia 15.03.2016 o 09:20, Gość Uśmiech napisał:

Gościu, w takim wypadku na czym Ty zarabiałeś u siebie w hurtowni? Na zawyżonej robociźnie? Bo z tego co zauważyłem, to każdy chce zarobić. I albo w hurtowni tani materiał, a wykonawstwo z kosmosu, albo materiał drogi, ale za to na wycenie robocizna za grosze...
I sam HPS bym nie kupował, miał ( nie wiem jak teraz) tendencję do rozwarstwiania się przy ciemnych kolorach.
Wszyscy o tym wiedzieli. Ty również. Pozdrawiam.

 

Witam

Potwierdzam z tym HPS. Mam taki dach i tyle z tej powłoki zostało po 10 latach. Powłoka Colorcoat HPS200 Ultra®. A ta gwarancja na dziesięciolecia to pic na wodę. Próby wyegzekwowania gwarancji to walka z wiatrakami.

 

Pozdrawiam 

received_538537880355434.jpeg

received_850893642073325.jpeg

received_274274847059278.jpeg

Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...

Ja również nie polecam tej powłoki. HPS to wtopa i producent o tym wie.

U mnie powłoka już po 3 latach zaczęła się łuszczyć. Powstały przebarwienia i niestety dach jest do wymiany. Firma  Blachotrapez odrzuciła reklamację, twierdząc ze dach nie był regularnie myty , kwasne deszcze i inne głupoty. PORAŻKA  nie polecam nikomu tej firmy!!!!!!!Zdjęcia w załączeniu:

20210215_150917.jpg

20210215_152349.jpg

20210215_152342.jpg

20201121_095313.jpg

20210215_150941.jpg

20201121_095326.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...