Skocz do zawartości

Jak wybrać odpowiedniego wykonawcę?


Recommended Posts

Ostatnim zadaniem inwestora przed rozpoczęciem budowy domu jest wybór wykonawcy. Ta decyzja wymaga szczególnej rozwagi – w cudze ręce powierzamy przecież niemałe środki, a efekty pracy fachowców będą decydowały przez lata o naszym komforcie.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/budowa-krok-po-kroku/a/21600-jak-wybrac-odpowiedniego-wykonawce

Link do komentarza
Gość Lawinka
Owszem trudny wybór, cena,jakość,terminy.Ja miałam z polecenia ale chcieli tyle za robotę że głowa mnie zabolała.Natomiast dałam ogłoszenie i znalazłam odpowiednią firmę.Wykonywałam budowę 190 m pow. użytkowej.firma pracowała ze swoim wcześniej uzgodnionym materiałem więc miałam to z głowy.To był trafiony wybór i o wiele tańszy niż ta z polecenia.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość dariusz.w
Lawinka może miałaś szczęście, a może znajomi mieli pecha, wzięli "fachowców" z jednego z portali i się nieźle przejechali. My wzieliśmy z polecenia, ocieplali znajomego z pracy, więc widzieliśmy efekt, mało tego pomogli nam wybrać dobry jakościowo materiały, wszystko ujęte w umowie. Uwinęli się szybko, sprawnie i z przyjemnością ich zarekomnduje znajomym.
Link do komentarza
Gość Lawinka
dariusz różnie bywa z firmami , większość inwestorów nie wiem i na co zwraca uwagę , że trafiają im się partacze.Ja miałam szczęście i również ich polecam jak ktoś pyta bo mało jest takich uczciwych i profesjonalnych firma.:)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...