Skocz do zawartości

Co zamiast pompy hydroforowej grudziadz


Recommended Posts

Witam siada mi juz pompa max 2,2 bara daje czy polecicie mi taką Pompa MHI1300 INOX 230V OMNIGENA
Czy w ogole bedzie sie spisywala w gospodarstwie rolnym. Starej juz nie chcą mi naprawiac bo mowią ze nie ma czego zbierac. Studnie glebinową mam 20 m ale to tylko przewod do zyly wodnej . lustro wody chyba kilka metrow bo grudziądzka chodzila 30 lat
Link do komentarza
Cytat

Witam siada mi juz pompa max 2,2 bara daje czy polecicie mi taką Pompa MHI1300 INOX 230V OMNIGENA
Czy w ogole bedzie sie spisywala w gospodarstwie rolnym. Starej juz nie chcą mi naprawiac bo mowią ze nie ma czego zbierac. Studnie glebinową mam 20 m ale to tylko przewod do zyly wodnej . lustro wody chyba kilka metrow bo grudziądzka chodzila 30 lat



Pytanie raczej brzmi czy wydajność maksymalna 100 l/min sprosta zapotrzebowaniu na wodę.

A w zasadzie to trzeba zerknąć na wykres i sprawdzić ile wody bedzie nam pompować przy danej wysokosci podnoszenia
Link do komentarza
Cytat

Pytanie raczej brzmi czy wydajność maksymalna 100 l/min sprosta zapotrzebowaniu na wodę.



To jest bardzo duuuuuuuuuuuuuużo - napełnienie wanny (typowej) mniej jak 1 minuta.
Jakoś tak nie znam baterii o takim przepływie. icon_lol.gif

Ps. Współczesne baterie, w zależności od klasy maja przepływ od 9 do 40l/min.
Link do komentarza
Cytat

To jest bardzo duuuuuuuuuuuuuużo - napełnienie wanny (typowej) mniej jak 1 minuta.
Jakoś tak nie znam baterii o takim przepływie. icon_lol.gif

Ps. Współczesne baterie, w zależności od klasy maja przepływ od 9 do 40l/min.



Grudziądzka ma 50l/min przeplyw i mi jakos wystarczalo jezeli dopijala cisnienie do 3.5bar.aha mam hydrofor 150 litry. Teraz juz z kazdym dniem slabiej mi ciagnie i woda leci wolno jezeli korzysta sie z kilku kranow. Mam wodociag 4.5 bara to idzie woda jak rakieta ale przy zuzywaniu kolo 80m wody miesiecznie duzo zaplace.
Czy ktos mial te pompy lub podobne modele z tej fifmy bo czytalem rozne opinie ze wytrzymują miesiąc dwa a gwarant zwala wine na uzytkownika w razie naprawy Edytowano przez ferdek6666 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...