Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Instalacja centralnego odkurzacza według własnego projektu


Recommended Posts

Wspólnie z mężem samodzielnie zaprojektowaliśmy instalację o dł. ok. 30 m i sami ją ułożyliśmy. Jesteśmy inżynierami, więc wystarczyła nam dostępna w Internecie instrukcja. Instalacja celowo jest bardzo prosta, żeby długo i bezawaryjnie działała. Ograniczyliśmy do minimum liczbę gniazd i szufelek - mówi Magda, Członkini Klubu Budujących Dom, która odkurzacz centralny użytkuje od początku 2014 r.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/centralne-odkurzanie/a/20806-instalacja-centralnego-odkurzacza-wedlug-wlasnego-projektu

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dystrybutorem i instalatorem odkurzaczy. Proszę sprawdzić podłączenie odprowadzenia powietrzna na zewnątrz ponieważ przy połączeniu odkurzacza jest bardzo mocno zakurzona obudowa co jest również niepokojące. Chyba, że jest to kurz, który znajduje się w pomieszczeniu. Jednakże jeżeli wydostaje się on z połączenia obudowy z kształtką to polecam połączenie odkurzacza z kształtką za pomocą rury, która wejdzie w środek otworu. Jeżeli jest to kurz z odkurzacza to proszę również sprawdzić poprawność zamocowania worka odwróconego, czy opaska jest poprawnie zamocowana. Filtr w postaci worka odwróconego nie powinien przepuszczać aż tyle kurzu. Chyba, że jak napisałem jest to kurz, który osiadł się z pomieszczenia.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...