Skocz do zawartości

przebudowa domu w gospodarstwie rolnym


saabina2

Recommended Posts

Na domu mam stary dach z eternitu i stare belki, wszystko trzeba wymienić. Przy okazji tej wymiany chciałabym zmienić kąt nachylenia dachu na mniejszy, bo w tej chwili dach jest bardzo skośny. Wiem, że na taką przebudowę potrzebne jest pozwolenie na budowę. A wcześniej warunki zabudowy??? Dom stoi na gruncie gospodarstwa rolnego, jest elementem zabudowy zagrodowej, działka ozanczona jako B-R. Czy muszę występować o warunki na przebudowę dachu domu jednorodzinnego w zabudowie zagrodowej (gdzie muszę spełnić szereg wymogów jako rolnik) czy na przebudowę dachu wstarczą "zwykłe" warunki zabudowy? chodzi o to, żeby działka nadal pozostała ozanaczona B-R.
Link do komentarza
Przecież Ty niczego nie zabudowujesz, ty przebudowujesz icon_lol.gif Ale dość żartów. Oczywiście, że wystepujesz o warunki zabudowy, ale to jest nazwa dokumentu, pozwalające na wystąpienie o pozwolenie na budowę. plan miejscowy jest przy tym niepotrzebny.

Uwaga! To się mogło zmienić po ostatniej nowelizacji, tak było, ale nie wiem jak jest teraz. Na pewno nie gorzej.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...