Skocz do zawartości

Kredyt na firmę - mieszkanie


Recommended Posts

Mam trochę niestandardowe pytanie. Mam dosyć świeżą działalność zarejestrowaną w domu rodziców, gdzie aktualnie mieszkam. Chciałbym jednak kupić mieszkanie, którego połowa to będzie biuro dla mojej działalności. I teraz pytanie - czy coś takiego można sfinansować kredytem inwestycyjnym? W zasadzie biorąc pod uwagę mój staż, znalazłem tylko jeden bank gdzie zdolność jest Ale czy to co opisałem jest realne? A może kredytem można pokryć tylko część przeznaczoną pod działalność?
Link do komentarza
Cytat

Mam trochę niestandardowe pytanie. Mam dosyć świeżą działalność zarejestrowaną w domu rodziców, gdzie aktualnie mieszkam. Chciałbym jednak kupić mieszkanie, którego połowa to będzie biuro dla mojej działalności. I teraz pytanie - czy coś takiego można sfinansować kredytem inwestycyjnym? W zasadzie biorąc pod uwagę mój staż, znalazłem tylko jeden bank gdzie zdolność jest Ale czy to co opisałem jest realne? A może kredytem można pokryć tylko część przeznaczoną pod działalność?



Wydaje mi się, że by to przeszło. Możesz powiedzieć co to z bank, gdzie chcesz wziąć ten kredyt inwestycyjny?
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
wydaje mi się że to nie jest taka zła opcja, łatwiej dostać kredyt firmowy ( w tym przypadku inwestycyjny) niż kredyt hipoteczny. Musialbyś po prostu wybrać się do jakiegoś banku i zapytać jak to wygląda. Ja akurat brałam kredyt inwestycyjny na zakup biura i wyposażenia i powoli sobie go spłacam. W biurze co prawda nie mieszkam ale myśle ze w twojej sytuacji decyzja byłaby pozytywna Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

wydaje mi się że to nie jest taka zła opcja, łatwiej dostać kredyt firmowy ( w tym przypadku inwestycyjny) niż kredyt hipoteczny. Musialbyś po prostu wybrać się do jakiegoś banku i zapytać jak to wygląda. Ja akurat brałam kredyt inwestycyjny na zakup biura i wyposażenia i powoli sobie go spłacam. W biurze co prawda nie mieszkam ale myśle ze w twojej sytuacji decyzja byłaby pozytywna




na "świeżą działalność" żaden bank normalny bank nie udzieli kredytu, za duże ryzyko
a skoro duże ryzyko, to duże opłaty (jeśli już ktoś się zgodzi)
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie zgadzam się z tym. Jest wiele banków, które udzielają kredytów nawet dla świeżych firm. To jakiej wielkóści jest dany kredyt to już inna sprawa. Wiadomo,ze kredyt taki nie bedzie wysoki. Nie znaczy to jednak,ze nie ma już zupełnie żadnej szansy na dostanie go. Tutaj jest cały temat o tym

http://www.forum-kredytowe.pl/f128/najlepszy-kredyt-dla-firm-jaki-bank-wybrac-93591.html

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...