Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Witam, mam posadzkę z betonu i chce położyć na nią płytę OSB, a później panele. Czy mogę pod taką płytę OSB wykorzystać kantówki sosnowe mokre?
    • Haha - tylko że to nie normy, ani prawo. To moda i snobizm. Zazwyczaj stworzona przez tzw inteligentów i elyty, ale też spryciarzy zarabiających a głupocie i snobizmach (kompleksach). Czasem zabierają się za to politycy.   No i jak pamiętam koniec PRL - snobistyczny był jazz, passe był rock - głównie tak uważali jazzmani oraz władza snobująca się na światowców, oraz wszyscy inni bojący się ośmieszenia (czyli zkompleksieni).   Nie tak dawno passe była i jest wśród elyty muzyka chodnikowa, teraz discopolo.  Jednak udało się jej wydobyć z podziemia (haha) i teraz jest popularna, acz wstydliwa dla zakompleksionych.   Jest jeszcze muza wyższa (haha), klasyka - tej wielbicielem jest obecny minister kultury, który np. do discopolo odnosi się jak do posikanego dzidziusia - czyli z wyrozumiałością, ale bez chęci przytulenia. Też kwestia snobizmu chyba.    Jest mnóstwo niszowej muzyki związanej z subkulturami - i one świetnie funkcjonują, ale jakby na obrzeżach mediów - i maja swoich fanow b. zawziętych i często raczej nie słuchających niczego innego.  Dlaczego - bo nie tolerują innej muzy.   Jak widzisz - niewiele tu jest PiSu w tym wszystkim.    Trochę PiS (rękami Kurskiego) TERAZ (PRZEDTEM POLSAT) przytulił discopolo, bo jest popularne, a artyści ichni jeszcze na razie nie zesnobowani, jak inni i nie obrazeni na PiS. Ale JA NIE WIDZE W TYM NIC ZŁEGO.  Brakuje mi natomiast otwarcia się na inne muzyki w większym stopniu. Było coś takiego na TV Kultura - ale znowu snobizm i chyba jak zwykle kólko wzajemnej adoracji spowodowały, że pokazywali (pokazuja) zwykłe pseudoambitnu chłam.    
    • Niektórzy tak. Abstrahując od gotów. Sama ubieram się od wielu lat na co dzień na czarno. Najczęściej w skórzane legginsy, oficerki, ramoneskę i wymyślne nakrycia głowy. W pracy dziewczyny na kolorowo, a ja na czarno. I wiem, jak patrzą na mnie ludzie. Jak na dziwadło. Taki mam styl i nie robię tego na pokaz, tylko dlatego, że w takich ciuchach czuję się dobrze. Bo wtedy czuję się sobą. Stąd wiem, że każdy, kto choć lekko trąci innością, w PL wzbudza niekoniecznie pozytywne emocje. I to nie jest fajne.      
    • dlatego podałam małe kotły/piece, dla współczesnego domu, zgodnego z aktualnymi WT - także takie PC można podać w cenie do 10 tys.
    • Nie bardzo rozumiem jak niby mieli by się dogadywać w pierwszej turze?, że niby co mieli by zachęcać żeby nie głosować na Trzaska tylko na Szymona? i niby kto by miał tak zachęcać?, poplecznicy Trzaska.  Dla mnie oni obaj to jedno i to samo, a Hołownia zdaje się namawiał swój elektorat do głosowania na Trzaska, więc oczywistym jest że obaj są z jednego gniazda żmijowego. Tylko ten pierwszy tego nie ukrywał a ten drugi to był taki farbowany lis.   ale pisałaś że są tacy co chodzą na co dzień, czy nie?.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...