Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Mi również podoba się motyw cegły i chcę tak zrobić w kuchnio-salonie jednak wiem, że nie jest to zbyt praktyczne. Zastanawiam się czy jest jakiś impregnat lub lakier, którym można pociągnąć taką cegłę żeby łatwiej było potem myć
    • Tak jak pisałem, polecam wykonać projekt domu przez projektanta z uprawnieniami. Narzędzia w stylu strony: http://cieplowlasciwie.pl/ są tylko szacunkowe. Lepiej dobrać projekt bezpośrednio do konkretnego przypadku w oparciu o konkretne rozwiązania
    • Dzień dobry,   Blachodachówka PŁASKA Blachy Pruszyński swoim nowatorskim kształtem doskonale wpisuje się w nowoczesną i przemysłową zabudowę. Prosta i szybka w montażu. Ekonomiczna - do koniecznego minimum ograniczona ilość odpadów. Bardzo bogata paleta zabezpieczeń antykorozyjnych (powłoki organiczne i metaliczne). Dzięki temu pokrycie dachowe wykonane z Blachodachówki PŁASKA może być projektowane na dziesięciolecia.   Blachodachówka PŁASKA - dane techniczne: długość modułu:            320 mm wysokość przetłoczenia:  30 mm wysokość profilu:            3 mm szerokość użytkowa:       1210 mm szerokość całkowita:       ~1236 mm waga 1 m2:                   4,7 kg/m2 min. nachylenie połaci:   9°   Długość okresu gwarancji uzależniona jest od powłoki zabezpieczającej powierzchnię blachy:     _______________________________   GWARANCJA ESTETYCZNA obejmuje: ✔️ stan powłoki organicznej, która będzie przylegać do blachy, nie będzie pękać ani rozwarstwiać się, wyłączając drobne rozwarstwienia na brzegach ciętych (również fabrycznych), ✔️ powłoka organiczna nie będzie zmieniać nasycenia koloru w stopniu znacznym, nierównomiernym pod warunkiem jednakowego oddziaływania warunków atmosferycznych na całą powierzchnię powłoki. GWARANCJA TECHNICZNA obejmuje: ✔️ brak uszkodzeń w wyniku korozji powstającej od środka rdzenia blachy i wystąpienie dziury w gładkiej powierzchni produktu. Przykładowe realizacje z Blachodachówki PŁASKA Blachy Pruszyński:        
    • Dzień dobry,   Bardzo dobrym rozwiązaniem na upał są markizy zewnętrzne VMZ do okien pionowych i AMZ do okien dachowych. Badania FAKRO wykazały, że dodatki zewnętrzne chronią pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem aż 8 razy skuteczniej niż dodatki wewnętrzne.   Warto podkreślić, że markizy VMZ i AMZ przepuszczają dużą ilość światła z zewnątrz - mamy więc światło dzienne w mieszkaniu, a temperatura jest zdecydowanie niższa.   Dodam też, że prowadnice markiz VMZ dostępne są obecnie bez dodatkowych opłat w dowolnym kolorze z palety RAL Classic, co daje również możliwość aranżacji wyglądu budynku z zewnątrz.   Markizy FAKRO są też dostępne w wersji sterowanej zdalnie.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą   markizy do okien pionowych VMZ: https://www.fakro.pl/innoview/markizy-do-okien-pionowych/vmz/   markizy do okien dachowych AMZ: https://www.fakro.pl/okna-dachowe/akcesoria-do-okien-dachowych/akcesoria-zewnetrzne/   pozdrawiam, Ekspert FAKRO
    • A co z przewiązkami między tymi kleszczojętkami? Warto je dodawać - przeglądnąłem xxx zdjęć więźby i może na jednym takie coś znalazłem.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...