Skocz do zawartości

Historia edycji

Szwajcar

Szwajcar


literówka

8 godzin temu, Jani_63 napisał:

Do szczelnego montażu, szczególnie przy porothermie ościeże powinno być wstępnie wytynkowane. 

Krawędzie inne niż podparapetowe były wstępnie wytynkowane i wyłożone XPSem. Tam gdzie będzie parapet planuję dodatkową obróbkę podczas montażu.

 

8 godzin temu, Jani_63 napisał:

Żądaj od nich bezwarunkowo zwrotu kosztów ciepłego montażu.

Zażądałem, na razie nasi prawnicy dogadują się nt. odsetek za nieterminowe wykonanie budowy. Na pozostałe pozwy przyjdzie czas.

Jeszcze przynajmniej tak ze 3 czekają.

Co do stelażu, to mogłeś trochę wcześniej :( , ale będzie punkt zaczepienia do reklamacji jak będzie się coś działo, a firma będzie jeszcze istnieć.

Szwajcar

Szwajcar

8 godzin temu, Jani_63 napisał:

Do szczelnego montażu, szczególnie przy porothermie ościeże powinno być wstępnie wytynkowane. 

Krawędzie inne niż podparapetowe były wstępnie wytynkowane i wyłożone XPSem. Tam gdzie będzie parapet planuję dodatkową obróbkę podczas montażu.

 

8 godzin temu, Jani_63 napisał:

Żądaj od nich bezwarunkowo zwrotu kosztów ciepłego montażu.

Zażądałem, na razie nasi prawnicy dogadują się nt. odsetek za nieterminowe wykonanie budowy. Na pozostałem pozwy przyjdzie czas.

Jeszcze przynajmniej tak ze 3 czekają.

Co do stelażu, to mogłeś trochę wcześniej :( , ale będzie punkt zaczepienia do reklamacji jak będzie się coś działo, a firma będzie jeszcze istnieć.

×
×
  • Utwórz nowe...