Skocz do zawartości

Kominek z płaszczem + kocioł gazowy = skomplikowany system grzewczy


Recommended Posts

Najlepiej sprawdza się kompilacja starych doświadczonych fachowców, którzy znają tajniki układania różnych systemów grzewczych i wykonują je starannie, bo szanują swój fach, oraz młodego wykwalifikowanego kierownika ekipy, orientującego się w nowoczesnej elektronice i urządzeniach oraz potrafiącego je odpowiednio zaprojektować i skonfigurować - mówi Konrad - Członek Klubu Budujących Dom, użytkujący system grzewczy od 4 lat.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/kotly-i-podgrzewacze/a/20491-kominek-z-plaszczem-kociol-gazowy-skomplikowany-system-grzewczy

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Pytanie mam proste do tego, kto napisał: "poprosiłem fachowca, żeby "pogodówka" sterowała jedynie ogrzewaniem podłogowym. Chciałem, żeby regulator pogodowy działał na podstawie oddawanego przez nie ciepła. Monter przyznał mi rację, choć początkowo oba regulatory miały sterować i podłogówką, i grzejnikami. Teraz robi to tylko regulator pokojowy" - To jest bełkot techniczny. Proszę wyjaśnić jak dostosować system grzewczy przystosowany do pracy z kotłem gazowym i regulatorem pogodowym po włączeniu do niego kominka z płaszczem wodnym i utrzymaniu wszystkich zalet systemu grzejnikowego-pogodowego(zawory termostatyczne, precyzyjne kryzowania grzejników, regulacja rozpływów, dobór grzejników do pomieszczeń.
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...