Skocz do zawartości

Zimka w Brennej 2016 - było, minęło...


Recommended Posts

Cytat

Jest jeszcze parę rarytasków ale to na spokojnie muszę podobierać w pary hehehe


A może byś się z dzieckiem pobawił, zamiast neurony nadwyrężać, co? icon_biggrin.gif

Cytat

i Ty Brutusie... zalamka.jpg icon_cry.gif


Oj tam, oj tam :hug: .

Cytat

niby nie ma się czego obawiać, ale paznokcie jakoś same się obgryzają icon_lol.gif


Co tam paznokcie, żeby tylko to się na kozetce u terapeuty nie skończyło icon_lol.gif .
Link do komentarza
Cytat

Fota Prezia i mina Soli - bezbłędne icon_biggrin.gif



Sola ma fantastyczną czapeczkę. Będę musiał spróbować taką załatwić sobie na następne widzenie.

PS:
kijek służył dogry w golfa, do gry w bilarda, do podawania ogórków - to ten musiał.
Musiał tak i już!
icon_smile.gif

Cytat

reszta jutro, bom słabowata jakaś..



Da się kulturalnie, fajnie i bez żółtych zębów?
Da się!!!!!
icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Wprawdzie nie mam czasu na pisanie, ale tak się dopominacie o fotki rozwodowe, że wrzucę coś. Prawdziwy dublecik! Bez montażu! Reality! icon_mrgreen.gif
Na protesty macie godzinę. icon_biggrin.gif


weeeeeeeeeeeeź

ja tam tą drugą ręką, co jej nie widać na zdjęciu, stawiałam zdecydowany protest... ale napastnik był większy i silniejszy blush.gif icon_lol.gif

byś lepiej wrzucił te ładne grupowe... bo taką mam nadzieję, że będzie chociaż jedno zdjęcie na którym wyszłam normalnie icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

Wracając do zdjęć; ja mam kilka w tym rozwodowe Czylewa... ale nie wiem czy mogę publikować icon_rolleyes.gif



ja mam, jak ww próbuje tańczyć.. to nie wiem, które groźniejsze icon_lol.gif icon_mrgreen.gif


Cytat

Wprawdzie nie mam czasu na pisanie, ale tak się dopominacie o fotki rozwodowe, że wrzucę coś. Prawdziwy dublecik! Bez montażu! Reality! icon_mrgreen.gif
Na protesty macie godzinę. icon_biggrin.gif



ja się rozwodzić nad tym nie będę, chyba, że ten ryj wyrywny, z powodu Ewy będzie chciał icon_lol.gif

Cytat

weeeeeeeeeeeeź

ja tam tą drugą ręką, co jej nie widać na zdjęciu, stawiałam zdecydowany protest... ale napastnik był większy i silniejszy blush.gif icon_lol.gif



a było pierwszą ręką ryja przebrzydłego plasnąć icon_twisted.gif :krzeslo:
Link do komentarza
Cytat

Sola ma fantastyczną czapeczkę. Będę musiał spróbować taką załatwić sobie na następne widzenie.

PS:
kijek służył dogry w golfa, do gry w bilarda, do podawania ogórków - to ten musiał.
Musiał tak i już!



Ta i po twojej grze w golfa tym oto kijkiem poszedł sobie na złom bo złamałeś uchwyt ;) hehehe
Link do komentarza
Cytat

Że daggulka?
No racja. Zawsze ozdobą nam jest.



Ja se wypraszam!!! To, że jestem teraz trochę ..... no dobra - zdecydowanie bardziej dobrze widoczna (są i plusy - grubych ludzi trudniej jest uprowadzić icon_lol.gif ) nie oznacza, że trza mnie od razu żaluzją o torcie traktować ! :tease2: icon_biggrin.gif

Foty są super ... na każdej wyszłam zdeczka ... nienormalnie , ale cóż .... takie fakty icon_lol.gif

Link do komentarza
Cytat

Ja se wypraszam!!! To, że jestem teraz trochę ..... no dobra - zdecydowanie bardziej dobrze widoczna (są i plusy - grubych ludzi trudniej jest uprowadzić icon_lol.gif ) nie oznacza, że trza mnie od razu żaluzją o torcie traktować ! :tease2: icon_biggrin.gif

Foty są super ... na każdej wyszłam zdeczka ... nienormalnie , ale cóż .... takie fakty icon_lol.gif



Daga nie zwracaj uwagi na te komentarze, zdarliśmy fleki na "parkiecie" i to najważniejsze. icon_razz.gif

Znaczy ja to tylko sznurówki poplątałem bo fleków nie miałem.
Link do komentarza
Cytat

Daga nie zwracaj uwagi na te komentarze, zdarliśmy fleki na "parkiecie" i to najważniejsze. icon_razz.gif

Znaczy ja to tylko sznurówki poplątałem bo fleków nie miałem.



Ty tak serio serio? icon_rolleyes.gif No coś Ty Olek, wyluzuj icon_biggrin.gif .... po tylu latach nie wierzę z jakąkolwiek złą wolę ze strony akurat tych łajzeczek ... biorę to po lekku icon_biggrin.gif

Ja się tylko pytam ... gdzie jest moja fota z Leszkiem4 ?! Chcem jom !!! icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Przecież i tak wszyscy wiedzą, że miałem pokój 1-osobowy... icon_biggrin.gif


A miałeś nikomu nie mówić icon_razz.gif , icon_lol.gif .

Cytat

Się zastanawiam dlaczego mężczyznom w moim otoczeniu coś dziwnego dzieje się z twarzą i oczami icon_wink.gif


Może z nadmiaru wrażeń?
Ważne, że z twarzą i oczami, a nie czymś innym icon_biggrin.gif .



Hmm, tak się zastanawiam nad zdjęciem nr 3 z Twojej kolekcji.
Królik śpi wyraźnie znużony, a Trzylew ma taką rozmarzoną, nostalgiczną minę. Lekki uśmiech niczym
u Leonarda... Jaka miła pamiątka wspólnie spędzonych chwil icon_lol.gif .

Cytat

A może być takie grupowe, na którym akurat normalnie wyszłaś do innego pomieszczenia?


Masz normalnie za duże wymagania .

Cytat

a było pierwszą ręką ryja przebrzydłego plasnąć icon_twisted.gif :krzeslo:


No co Ty? Jakby został plaśnięty, to mógłby nie wstać, bo Sola jest skuteczna,
a wtedy ja bym nie miała tego pierwszego razu icon_lol.gif .
Link do komentarza
Cytat

też pisałam, że rozwodowe icon_wink.gif



icon_biggrin.gif Zadowolone z siebie chłopy w łóżku.
Zawsze i wszędzie tak, ale w kontekście tego akurat zdjęcia....hm...nie wygląda to dobrze..... icon_biggrin.gif

Cytat

Bardzo ładnie wyszłaś, począwszy od tej pierwszej foty z Piratem, nie przesadzaj icon_biggrin.gif .



no co innego pisać , no co!
Trza by cyganić w żywe oczy - a nie wypada przecież, no nie? icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

bobiczek widziałem priva i całą resztę. Jest moc icon_biggrin.gif


czy to chodzi o priv z filmikiem, którego się tak rzekomo wstydzi, a po kątach wszystkim pokazuje? icon_razz.gif :tease2:

to niech napisze, ja wrzucę na ogólnego foruma i po kłopocie icon_cool.gif

Cytat

priv? cała reszta? ohmy.gif


żeby nie było, że mam jakieś przywileje, dementuję natychmiast. Ja sama w osobie mej własnej jestem autorem wspomnianego dzieła filmowego icon_cool.gif
Link do komentarza
A prezes, to jakiś taki dziwny był. Kiedy go ujrzałem, to od razu chciałem chwycić za telefon, by wystukać 912 i wezwać grupę lekarzy, albo straż pożarną chociaż.
Niestety, koliber mój telefon zatknął na jakiejś tyczce i w ten sposób prezio dotrwał do momentu, aż wzbudził niepokój gościa w szlafroku.





Narka, biorę się do kontynuacji roboty.

Protesty na majla przez godzinę.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...