Skocz do zawartości

Zimka w Brennej 2016 - było, minęło...


Recommended Posts

Zebrawszy myśli w cugle postanawiam wejść w szczegóły i podziękować mniej ogólnikowo.
I tak:
Rysiowi- za luksusowy przejazd karetą w strony obie dwie.
Strusiowi i Osiowi- za uświadomienie. W zasadzie Piratu też się załapuje.
Soli - za możliwość prowadzenia konwersacji do bladego świtu.
Redaktorowi Marcinowi- za zwiększenie możliwości.
Bożence- za namówienie mnie na wyjazd i za herbatki.
Piratowi- za dobre serce ( memento poduszka).
Rysiowi, Prezesowi i Potrójnemu Kudłatemu za artystyczną ekspresję.
Dadze- za możliwość zgłoszenia możliwości w ostatniej chwili ( chęci były zgłoszone wcześniej).
Molytkowi- za cierpliwe znoszenie mojego pierwszego razu za pośrednictwem Jej Oblubieńca.
Oblubieńcowi Molytka- za wyżej wymieniony pierwszy raz.
Tinkowi- za szczegóły wentylacyjne.
Nie napiszę komu- za zaproszenie na Sylwestra.
Królikowi - za szaleństwa taneczne.
Leszkowi - nie powiem za co.
Pozostałym Szanownym Forumowiczom- za wspólnie spędzone chwile.

Dziękuję raz jeszcze :hug: .

Link do komentarza
Cytat

Te fajne grupowe, to Leszek pstrykał icon_smile.gif



Były jakieś? Nie pamiętam tego... upsss

Cytat

Rysiowi- za luksusowy przejazd karetą w strony obie dwie.



No dziwie się że nie z nami pojechałaś no ale nie będę tego komentował ;) góra kilometr lub dwa od ciebie odbieraliśmy Prezesa icon_smile.gif eh musiałem to napisać bo nie dawało mi spokoju łaj?

Cytat

Trochę w końcu odespałam, to w przypływie energii skrobnę oficjalnie icon_biggrin.gif

Dziękuję bardzo Ptokowi za transport do celu i połechtanie mego podniebienia specjałami z KFC (to był mój pierwszy raz blush.gif ).



:yahoo: :hug:

Cytat

Dla Nich wszystkie drzwi otworem stoja nawet o 2:00 nad ranem, wystarczy gitarra przez ramię i organki w ustach icon_razz.gif cooliber niedługo tez w zespole chyba zawita bo konkretne wprawki robił.



miło się czyta

a te serduszka to chyba nie do Januszka? nie?
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

Molytkowi- za cierpliwe znoszenie mojego pierwszego razu za pośrednictwem Jej Oblubieńca.
Oblubieńcowi Molytka- za wyżej wymieniony pierwszy raz.
Dziękuję raz jeszcze :hug: .


icon_biggrin.gif
Już żałuję...
Link do komentarza
Cytat

icon_eek.gif
Byłem wtedy gdzie???!!!!

A może to nie o tym u nas ???
bo czytam - "Pragnę także pogratulować niezwykle sprawnej organizacji i wysokiego poziomu spotkania. "
U nas??? Chyba nie? co? icon_biggrin.gif




U Was , u Was... Byłam krótko, nie piłam ( niestety bo robiłam jako ,,kierowiec" ), więc wiem co piszę ...:-)
Sprawna organizacja-każdy był radośnie przywitany i przedstawiony,każdy miał na czym i przy czym siedzieć, każdy mógł doznać rozkoszy podniebienia smakołykami, które były ogólnie dostępne, każdy mógł się napić i nie groziło nikomu odwodnienie...I to jest właśnie sprawna organizacja i wysoki poziom spotkania ( według mnie-oczywiście nie każdy musi się ze mną zgadzać, ale swojego zdania będę bronić jak lwica).

Żałuję,że nie udało mi się poznać ,, pana w szlafroku"...musiał wyciąć niezły numer tak ciepło o nim piszecie.
Link do komentarza
Cytat

U Was , u Was... Byłam krótko, nie piłam ( niestety bo robiłam jako ,,kierowiec" ), więc wiem co piszę ...:-)
Sprawna organizacja-każdy był radośnie przywitany i przedstawiony,każdy miał na czym i przy czym siedzieć, każdy mógł doznać rozkoszy podniebienia smakołykami, które były ogólnie dostępne, każdy mógł się napić i nie groziło nikomu odwodnienie...I to jest właśnie sprawna organizacja i wysoki poziom spotkania ( według mnie-oczywiście nie każdy musi się ze mną zgadzać, ale swojego zdania będę bronić jak lwica).

Żałuję,że nie udało mi się poznać ,, pana w szlafroku"...musiał wyciąć niezły numer tak ciepło o nim piszecie.



A moge prosić o wskazówki - widziałem nowe twarze, chyba wszystkim powiedziałem cześć - też byłem gościem - ale po tych forumowych avatarach to nie Wszystkich kojarzę.

Poza tym - zgadzam się, że było znowu super a nawet z każdym zlotem bardziej niż super.
Link do komentarza
Cytat

A moge prosić o wskazówki - widziałem nowe twarze, chyba wszystkim powiedziałem cześć - też byłem gościem - ale po tych forumowych avatarach to nie Wszystkich kojarzę.



Bo Ona prawie inkoguto była - przedstawiała się "z imienia". icon_mrgreen.gif

Ostatni namiar z nawigacji - okrągły stolik przy wejściu. icon_cool.gif
Link do komentarza
Cytat

No bo ja nikogo odwiedzającego a już tym bardziej zadowolonego to nie kojarzę.
Tylko Xavierowego gościa.
Aaaaaaaaaaaa...
może to być, może.... chyba





No przepraszam bardzo ...ja byłam zadowolona :-)

Cytat

Bo Ona prawie inkoguto była - przedstawiała się "z imienia". icon_mrgreen.gif

Ostatni namiar z nawigacji - okrągły stolik przy wejściu. icon_cool.gif




Przedstawiałam się z imienia- sorki...Teraz już się wyedukowałam i następnym razem będę mądrzejsza :-) ...
Pierwszy szok gościu w maseczce chirurgicznej przy wejściu i chwilę trwało zanim otrząsnęłam się z traumy... icon_biggrin.gif
Bobiczek-szacun :-) Edytowano przez smoaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...