Skocz do zawartości

wykończenie krawędzi ciętej g-k


Recommended Posts

Cześć, remont mieszkania trwa, a w salonie powstała konstrukcja dekoracyjna sufitu podwieszanego jak na zdjęciu poniżej:

(dodatkowo kilka profili poprzecznych na dolnej części żeby usztywnić konstrukcję.
Mam pytanie o wykończenie krawędzi ciętej płyty g-k, na załączonej grafice jest narożnik aluminiowy (w zasadzie pół-narożnik). Otóż mam listwy typu J (jak poniżej), czy mogę je wykorzystać do zamknięcia tej krawędzi? Czy ktoś próbował takiego rozwiązania, i jak ewentualnie to wtedy zrobić? Czy po założeniu takiej listwy normalnie ją zaciągnąć gładzią?

Link do komentarza
Dzięki za odpowiedź, ja wlasnie chciałem dawać takie kątowniki jak pokazujesz, no prawie, bo są tez takie z jedna strona krótszą, ale tak sie stało ze akurat takie pcv jak pokazałem mam, ba nawet mi ktoś doradził je zakładać, ale miałem watpliwości i dlatego stworzyłem ten wątek
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Si senior, za to te plastikowe po założeniu i nie za ciągnięciu wyglądają bardzo tak sobie, a zaciągnąć je na "gładko" to raz że one są dość grube, a dwa ze boje sie żeby ma krawędzi tego plastiku nie pękała gładź


Otóż to, na styku plastiku z gładzią prędzej czy później pęknięcia się pojawią.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...