Skocz do zawartości

Kotom znudziła się naklejka ścienna...drastyczne foty ;)


Recommended Posts

Tak ... co by tu....
Po powrocie z dalekiej i długiej podróży okazało się , iż pomimo opieki dziennej - nocami kotom zdecydowanie się nudziło :tease2:
Oto efekty :

DSC01446.jpg



Ściana w salonie - chyba mam gdzieś w piwnicy resztki tapety , ale nawet jeśli - to nie chce mi się tapetować , no i po 2 latach odcień może się różnić icon_redface.gif
Może fototapeta ? Nie na całej ścianie, tylko powiedzmy nad kanapą: 150/150 icon_rolleyes.gif
Jeśli już ... to jakiś fajny wzór .... podeślecie, link?
Nie lubię pejzaży, lasów i wodospadów. Minimalizm - to jest to co lubię.
Jeśli nie - to co zamiast?
Będę wdzięczna za sugestie icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Moje zdanie już znasz... nawet odcień pasuje... icon_lol.gif

od razu napomknę, że mój sposób będzie na pewno najtańszy i najszybszy icon_cool.gif



Hahahaa .... nie powiem żebym nie rozważała icon_wink.gif
Dla niewtajemniczonych - Sola wymyśliła, żeby zedrzeć do reszty to co się odkleiło ( resztki tapety) i zapodać w tym miejscu ramkę ponieważ pod spodem jest rzadko już spotykany wzór malowany wałkiem na gołej ścianie icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Chyba kota?
icon_mrgreen.gif



No właśnie ... co pies zawinił? icon_razz.gif

A serio ... jednak nie posiadam już tej tapety icon_neutral.gif ... mam ciemnobrązową, której pasy mam na przeciwległej ścianie.
Plan mam taki, że zedrę cały jeden pas który zmasakrowały , przykleję w to miejsce pas tej ciemnobrązowej i poczaruję z jakąś niebanalną naklejką ... tylko już nie napisy bo ewidentnie moje koty lubią czytać icon_lol.gif
Może jakaś postać cool.gif ... zobaczę co mają na allegro icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

...........
Jeśli już ... to jakiś fajny wzór .... podeślecie, link?
Nie lubię pejzaży, lasów i wodospadów. Minimalizm - to jest to co lubię.
Jeśli nie - to co zamiast?
Będę wdzięczna za sugestie icon_smile.gif


linka to nie dam, ale może jakieś makrozdjęcie zapałki, to chyba minimalizm :scratching:
Link do komentarza
Cytat

Możesz też z tej tapety jakieś szablony wyciąć i ponaklejać.
Ale zależy jaką fakturę ma tapeta.



Tak zrobiłam ..... częściowo icon_wink.gif
Wycinanki kaszubskie uskuteczniałam z literkami icon_lol.gif

Cytat

linka to nie dam, ale może jakieś makrozdjęcie zapałki, to chyba minimalizm :scratching:



Za pózno icon_razz.gif

Małym kosztem ... bardzo szybko, zmieniłam kolorystykę salonu - dodatki są teraz czerwone.
Wyszło jak wyszło ... trza będzie się przyzwyczaić icon_rolleyes.gif

DSC01446.jpg



DSC01446.jpg




Koszt: tapeta, klej, czerwone poszewki na poduszki i czerwona karafka - 70zł. Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

I dobrze!...



Ufff... mialam wczoraj mieszane uczucia jak popełniłam tą zmianę ... ale dziś juz mi się podoba icon_biggrin.gif

Cytat

Mnie sie podoba. I to nawet bardzo. icon_biggrin.gif



Mnie też zaczyna ... przyzwyczajam się icon_wink.gif

Cytat

Gratuluję Daga ! Jest lepiej niż było ,choć też było ładnie. Masz zdolności mogłabyś z powodzeniem odpicowywać flipery.



Dzięki za dobre słowo ... i pomysł na biznes icon_lol.gif


Cytat

Koty... Tak trochę mi do nich daleko, jednak wolę nie mieć, choć jak widzę zabawy musi być sporo z takimi demolkatorami icon_smile.gif



Tak ... obok plusów takie są minusy pozostawiania kotów ... jeśli mają za dużo czasu i są same to zaczynają kombinować icon_rolleyes.gif

A ja dziś wstałam - po wczorajszych ekscesach odgruzowania chałupy po dwumiesięcznej nieobecności i mini remoncie ... wstalam, a jakże .... z takimi zakwasami, że nawet jak trzymam telefon to skurcz mnie łapie w okolicach nadgarstka icon_neutral.gif . A tu trza się zrobić na człowieka i pomykać załatwiać rozmaite sprawy. Pączki upiec.
Ech ... dobrze, że mam to już za sobą icon_wink.gif


Cytat

Nie przypominam sobie wątku, który by się zaczął, rozwinął i zakończył w siedem godzin.
Ale ja rzadko bywam .....



Bo ja choleryk jestem ... konkrety , konkrety, konkrety ... i to szybko, najlepiej na wczoraj :tease2:
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...