Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
j-bol@wp.pl

Linia zabudowy - działka z wyciętym fragmętem

Recommended Posts

WItam. Mam nietypowy problem z umiejscowieniem domu na działce. Jak widać na zdjęciu działka ma wycięty obszar który należy do Energi na którym być może w przyszłości stanie mały naziemny transformator. Przez linię zabudowy która przebiega względem tego wycięcia tej małej działki dom muszę postawić 14m od wjazdu prawie na środku działki . Linia zabudowy przeważnie idzie równolegle drogi a tutaj jak widać też równolegle do granic sąsiadującej działeczki. Chciałem żeby dom stał bliżej drogi 6 do 8m ale wtedy odległość domu od działki Energii zmniejszy się do około 2m oczywiście za ich zgodą . Aczkolwiek jeszcze nie byłem w gminie się dowiadywać to proszę was o jakąś poradę, dyskusję na ten temat co mogę z tym fantem zrobić . Dodam że strony wycięcia mam wszystkie media.

DSC01446.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mapie zaznaczona jest nieprzekraczalna linia zabudowy (wzdłuż granicy wcięcia), zatem ewentualne przesunięcie domu wymagać będzie zmiany w planie zagospodarowania (MPZP) i raczej nierealne. Prawdopodobnie konieczna
byłaby zmiana lokalizacji transformatora i nawet przy zgodzie Zakładu Energetycznego procedura będzie trwać bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli postawie dom na środku działki jako pierwszy po lini działek to prawdopodobnie sąsiadów domy też będą musiały być postawione jak u mnie a to im się nie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...