Skocz do zawartości

Röben na targach BUDMA 2015


Recommended Posts

Dachówki, cegły i pustaki ceramiczne w nowoczesnej aranżacji zachęcającej do oglądania i rozmów wypełniły stoisko firmy Röben przygotowane na Poznańskie targi BUDMA. Wśród prezentowanych produktów znalazły się zarówno nowości, jak i produkty doskonale już znane nie tylko polskim, ale i zagranicznym inwestorom.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/dachy-i-rynny/aktualnosci/20224-roeben-na-targach-budma-2015

Link do komentarza
Tak Państwo pomogli, że usunęli moje negatywne komentarze na temat krzywej dachówki Bergamo. Opisałam problem, ze dachówka ma wiele wad, otrzymałam odpowiedź,że spróbujecie pomóc, wchodzę na stronę a tutaj ani pomocy ani moich komentarzy.
Link do komentarza
Cytat

Tak Państwo pomogli, że usunęli moje negatywne komentarze na temat krzywej dachówki Bergamo. Opisałam problem, ze dachówka ma wiele wad, otrzymałam odpowiedź,że spróbujecie pomóc, wchodzę na stronę a tutaj ani pomocy ani moich komentarzy.


Otrzymaliśmy odpowiedź, że nie może Pani udokumentować problemu (koniecznie z zarejestrowanego konta w celu uwiarygodnienia), więc temat usunęliśmy. Obiecujemy pomoc, ale tylko w przypadku dokładnego i wiarygodnego opisu.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...