Skocz do zawartości

Uzdatnianie wody w domu i ogrodzie


Recommended Posts

Zastosowane na początku filtry wymagały częstej i – co gorsze – ręcznej obsługi. Dlatego w 2007 r., po zbudowaniu sieci miejscowego wodociągu, postanowiliśmy zdemontować starą stację. Założyliśmy 2 nowocześniejsze, niewymagające żmudnej obsługi, stacje (osobne) – do domu i do ogrodu. - mówią Basia i Marian, czytelnicy Budujemy Dom, którzy uzdatniają wodę od 1997 r.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/woda-i-kanalizacja/a/18641-uzdatnianie-wody-w-domu-i-ogrodzie

Link do komentarza
Gość TERESA TCHORZEWSKA
Potrzebuję instrukcję by moc ustawić sterownik. Nie mam żadnej dokumentacji i instrukcji urządzenia nazwanego "odżelaziaczem"
Na tabliczce znamionowej sa nast. napisy: STRUCTURAL PolyglassWith PE Inner Shell, seria EW07 271 3751-2 manufakturing year 2007 made in europe, 10x54, 60,7liter
Sterownik jest identyczny jak na Państwa zdjęciu w art. pt. Porady i przestrogi - uzdatnianie wody ze studni i zdjęciu z podpisem "automatyczne sterowniki na głowicach kolumn filtracyjnych". Urządzenia ze zdjęcia są identyczne jak moje urządzenie. Bardzo proszę o pomoc (instrukcje obsługi).
Z wyrazami szacunku - teresa.tchorzewska@gmail.com
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
jonowymiennik jak dobrze rozumie to żywica regenerowana np sola w takim przypadku raczej popłuczyn nie odprowadzimy do studni chłonnej. Odżelaziacz zakładam że masz na myśli zbiornik napowietrzający i złoże żwirowe-to opcja jest zbyt duża w stosunku do urządzenia pokazanego na zdjęciach. Żaden z wariantów nie pasuje mi do zdjęcia i opisu stąd moje pytanie o zastosowana tachnologię
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
koszty zapierają dech 40 tys za tego typu urządzonka to przesada.mam podobną sytuację ale koszty nie wyniosły mnie nawet 10 tys nie wiem po co uzdatniać wodę na ogród to przerost formy nad treścią.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...