Skocz do zawartości

OKNOPLAST KRAKÓW NA SPRZEDAŻ?


Recommended Posts

Witam serdecznie,
Jestem na etapie budowy domu jednorodzinnego i zaczęłam poszukiwania producenta stolarki okiennej który sprostał by moim wymaganiom.
W gronie mojego zainteresowania zostały wytypowane trzy firmy produkujące okna PCV na profilach firmy Veka z pakietami trzy szybowymi. Mój projekt domu jest dość wymagający ze względu na duże gabaryty okien. Jednym z moich wyborów była firma Oknoplast Kraków jako chyba najbardziej znany polski producent stolarki PCV. Podczas mojej wyprawy po salonach innych producentów konkurencyjnych kilkukrotnie przewijała się informacja odnośnie tego, że firma Oknoplast została wystawiona na sprzedaż. Słyszeliśmy to w różnych salonach różnych producentów
Czy ktoś się już z takimi opiniami spotkał? Czy to jest prawda?W Internecie nic na ten temat nie można znaleźć a pytając bezpośrednio w salonie Oknoplastu nikt tego nie potwierdził ale pewnie sama bym nie potwierdzała takich informacji żeby nie straszyć klientów. Rozumiem, że są różnego rodzaju przejęcia i sprzedaże firm ale wolała bym uniknąć kupna okien u producenta który się sprzedaje.
Link do komentarza
Cytat

to w zasadzie byś żadnych produktów budowlanych nie kupowała, bo każdy się kiedyś sprzedał



chodzi mi tylko o potwierdzenie bądź zaprzeczenie wiadomości ponieważ da mi to tez jakiś obraz firm które takie informacje rozpowszechniają.
Wiadomo sa też inni producenci ale zainteresował mnie temat oknoplastu ponieważ jego głownie brałam pod uwagę Edytowano przez marciniak (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...