Skocz do zawartości

łóżko wodne


Domika

Recommended Posts

  • 5 miesiące temu...
Witam
Na zapytanie o lozko wodne podpowiem ze są dwa rodzaje, jeden to ten podgrzewany elektrycznie z regulatorem temperatury aby nie bylo zimno w pupę i jest dużo tańsze od tych drugich ponieważ jest inna technologia izolacji termicznej a co do wygody to jest ful wypas. Co do zwierząt to jest specjalny pokrowiec zabezpieczający.

wacek40 icon_cool.gif icon_redface.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 5 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok temu...
Miałem okazję spać kilka dni na czymś takim za granicą i muszę powiedzieć - rewelacja. Wodne łóżko to jest to! W Polsce jednak temat ten nadal mało popularny. Ja się skusiłem na łóżko ze strony www.wodnelozka.pl
Świetnie prezentują się te łóżka. Kupiłem model w stylowej obudowie pasujący wizualnie do mojej sypialni i jest extra. Jeśli chodzi o stopień tłumienia (falowanie materaca) to każdy ma swoje upodobania i nie będę zachwalał co wybrałem. Trzeba spróbować. Miałem blisko to umówiłem się na spotkanie, poleżałem na materacach i już wiedziałem co będzie odpowiednie. Naprawdę polecam wodne łóżka. Nie ważne z jakiej firmy. Unikałbym tylko tych podejrzanie tanich.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cześć, jestem tu nowa i czytam wszystkie posty, bo chcemy z mężem niedługo wybudować dom, więc wykorzystam trochę wasze doświadczenia. Widzę, że wątek, o którym chciałabym popisać, został już poruszony, ale dawno temu. Może coś się zmieniło w waszym odczuciu odnośnie łóżek wodnych?? Moja teściowa ma takie i jest bardzo zadowolona. Niedługo planuję ciążę i czytałam, że materac wodny dla ciężarnych jest idealny i że można spokojnie spać nawet na brzuchu. Czy ktoś może to potwierdzić???
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Widze, ze temat od dawna nie poruszany, ale moze komus w przyszlosci przyda sie moja wypowiedz.
Jeszcze chwilowo nie jestem posiadaczka takiego lozka, ale juz osobiscie przetestowalam kilka roznych materacy wodnych w salonie firmy Verento we Wroclawiu. Na stronie maja mase informacji (www.lozkawodne.pl), na miejscu odpowiedzieli na moje dodatkowe pytanka i chyba mnie przekonali do zakupu icon_smile.gif Efekt z lezenia na takim materacu - EXTRA icon_smile.gif Mam juz rame wiec zamowie raczej same materace wodne z osprzetem. Podobno nie ma z tym problemu. Jak juz zakupie takie cudo, dam znac czy faktycznie jest sie czym "podniecac" icon_wink.gif Edytowano przez Malinka78 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Widze, ze temat od dawna nie poruszany, ale moze komus w przyszlosci przyda sie moja wypowiedz.
Jeszcze chwilowo nie jestem posiadaczka takiego lozka, ale juz osobiscie przetestowalam kilka roznych materacy wodnych w salonie firmy Verento we Wroclawiu. Ktos chyba nawet tutaj podawal linka do ich strony ww.lozkawodne.pl. Na stronie maja mase informacji, na miejscu odpowiedzieli na moje dodatkowe pytanka i chyba mnie przekonali do zakupu icon_smile.gif Efekt z lezenia na takim materacu - EXTRA icon_smile.gif Mam juz rame wiec zamowie raczej same materace wodne z osprzetem. Podobno nie ma z tym problemu. Jak juz zakupie takie cudo, dam znac czy faktycznie jest sie czym "podniecac" icon_wink.gif




Jedyny plus to że nie skrzypi przy barabara icon_lol.gif
Link do komentarza
Co do wytrzymalosci takiego materaca, to dla pewnosci dobrze bylo by do nich zadzwonic zapytac. Ale z tego co wyczytalam na stronie i podpytalam na miejscu - nie jest latwo cos takiego popsuc. Nie dosc ze sam winyl jest gruby to dodatkowo jest "zamkniety" grubym bawelnianym pokrowcem. No piesek i kotek musialy by naprawde polaczyc sily w dziele wielkiego zniszczenia zeby dac rade icon_wink.gif Ale wiadomo, wszystko sie da - moj Husky np. wygryzl sztachety drewniane z plotu bo chcial sie przejsc, ale na szczescie nigdy nie wykazywal zainteresowania lozkiem ;P
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
wolę wydać więcej kasy na wypasioną wannę z hydromasażami - ledami i innymi takimi icon_razz.gif
jak się ma ciążowe mdłości to łóżko wodne jest po prostu genialne.. icon_razz.gif
tak mi się przynajmniej wydaje... bo na samą myśl o bujaniu się w te i we wte..
o dżizas... może być - tylko wiadro musi być pod łóżkiem hehehe Edytowano przez dachowka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Jak tak czytam wypowiedzi osób, które nigdy nie widziały nawet łóżka na oczy, ale wydaje im się, że wiedzą co i jak to po prostu ręce opadają. Ale ja nie o tym icon_wink.gif
Jak obiecałam tak robie, łóżko dostałam jakiś miesiąc temu więc mogę teraz już coś wiecęj opisać. Tak w skrócie - REWELACJA !!! Zasypiam od ręki (nie to, że wcześniej były z tym jakieś problemy ale teraz to bije rekordy icon_biggrin.gif ), śpie jak dziecko wstaję wypoczęta i nie bolą mnie plecy już tak bardzo (w każdym bądź razie coraz mniej).
Sam przebieg transakcji wzorowy, Panowie cały czas przy telefonie, cierpliwie odpowiadali na moje pytania. Montaż trwał około 2,5h. Co mnie zaskoczyło najbardziej - to mieli ze sobą nawet buty na zmiane, żeby nie brudzić w mieszkaniu icon_razz.gif
Jestem naprawdę bardzo zadowolona najlepszy zakup jaki zrobiłam do tej pory icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Nie zrozum mnie źle... broń Boże nie chcę Cię pozbawiać radości z udanego (oby) zakupu.
Ale
Cytat

Jak obiecałam tak robie, łóżko dostałam jakiś miesiąc temu więc mogę teraz już coś wiecęj opisać. Tak w skrócie - REWELACJA !!! Zasypiam od ręki (nie to, że wcześniej były z tym jakieś problemy ale teraz to bije rekordy icon_biggrin.gif ), śpie jak dziecko wstaję wypoczęta i nie bolą mnie plecy już tak bardzo (w każdym bądź razie coraz mniej).


To mi wygląda na efekt placebo.
Za wydane pieniądze powinnam być zadowolona ... no i jestem, bo...
Skoro gips mógł leczyć potencję icon_biggrin.gif
Osobiście uważam że łóżko wodne to wspaniała sprawa, ale bardzie do "działań rozrywkowych" niż do stosowania na co dzień jako miejsce stricte do spania.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
łóżko wodne ma zbawienny wpływ na kręgosłup,ponieważ dzięki materacom wodnym może w pełni odpocząć. Zdaniem ortopedów równomierne rozłożenie ciężaru ciała minimalizuje siły nacisku na stawy, odciąża układ krążenia oraz zapobiega odleżynom, zwłaszcza w przypadku osób starszych. Materace wodne nowej technologii zapewniają optymalne ułożenie całego ciała, co pozwala w maksymalnym stopniu odciążyć kręgosłup, stawy i mięśnie. Zapobiega to możliwym deformacjom kręgosłupa oraz zapewnia prawidłowe dostarczanie płynów do krążków międzykręgowych. O pozytywnych właściwościach łóżek wodnych przekonali się nie tylko ich użytkownicy ale także szpitale i ośrodki medyczne, które stosują je przy leczeniu schorzeń kręgosłupa oraz długotrwałej hospitalizacji pacjentów.

Więcej na naszej stronie Lozkawodne w dziale właściwości zdrowotne. Warto poczytać.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...