Skocz do zawartości

Kamień naturalny we wnętrzach


Pomocnik

Recommended Posts

Chyba najbardziej oryginalne i eleganckie są okładziny z kamienia naturalnego. Elementy mogą mieć różną wielkość, kształt i grubość. Ze względu na wysoką cenę i pewne ograniczenia wynikające z właściwości tego materiału, zwykle stosuje się je fragmentarycznie w reprezentacyjnych pomieszczeniach, jak salon czy okolice kominka. Naturalny kamień świetnie będzie wyglądał także w łazience bądź kuchni, pod warunkiem, że wcześniej zostanie właściwie zaimpregnowany.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wykanczanie/sciany-wewnetrzne/a/20693-kamien-naturalny-we-wnetrzach

Link do komentarza
fajny efekt na ścianie bez konieczności kładzenia kamienia można uzyskać dzięki magnatowi style. Jedna z farb daje efekt "surowego" betonu, jeśli odpowiednio ją nałożyć, nawet powstaną przebarwienia takie jak w betonie. Ciekawie to wygląda.
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Gość Krystian
zawsze mi się podobał kamień we wnętrzach mieszkalnych, ale o takie powierzchnie trzeba bardzo dbać i odpowiednio impregnować ten kamień. jak zakładaliśmy łazienkę to panowie od razu mi doradzili żeby zaimpregnować, żeby się i łatwiej czyściło no i żeby nie niszczał.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 6 miesiące temu...
  • 4 lata temu...
Komentarz dodany przez Kreatywna Aranżacja:
Kamień jest materiałem, który można dostosować do wielu różnych stylów wnętrzarskich, dodając im wyjątkowego uroku i charakteru. Ważne jest, aby wybierać rodzaj kamienia i jego wykończenie zgodnie z konkretnym stylem aranżacji oraz dbać o odpowiednie połączenia z innymi elementami wnętrza, aby osiągnąć spójny efekt.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...