Skocz do zawartości

Historia edycji

gorus1

gorus1

Witam,

specjalnie się zarejestrowałem, aby podczepić się pod temat i prosić o odpowiedź.

Podczas wymiany podłogi z paneli na gres 40x40 i 7,5 mm grubości postanowiłem dać pod te płytki elektryczną matę grzewczą o mocy 100W/m2 jako uzupełnienie już istniejącego ogrzewania (tkzw. efekt ciepłej podłogi).

Oczywiście fachowcy jak to fachowcy bez zastanowienia dali taki klej  .

Pan z firmy ALPOL w poprzednim poście dodał otuchy, że w pewnych przypadkach może wystarczyć nawet klej klasy C1 (ten, który mam zastosowany jest klasy C1T). Zadowalający efekt ciepłej podłogi jest już przy 27 stopniach celcjusza i  w związku z tym pytanie czy mam spodziewać się problemów (dodam, że max temp. jaką zamierzam ustawiać to 30 st. , a podłoga normalnie ma około 20 st., więc dużej amplitudy nie ma choć w zimie różnica może być ze 3 stopnie większa),  ? 

gorus1

gorus1

Witam,

specjalnie się zarejestrowałem, aby podczepić się pod temat i prosić o odpowiedź.

Podczas wymiany podłogi z paneli na gres 30x30 postanowiłem dać pod te płytki elektryczną matę grzewczą o mocy 100W/m2 jako uzupełnienie już istniejącego ogrzewania (tkzw. efekt ciepłej podłogi).

Oczywiście fachowcy jak to fachowcy bez zastanowienia dali taki klej  .

Pan z firmy ALPOL w poprzednim poście dodał otuchy, że w pewnych przypadkach może wystarczyć nawet klej klasy C1 (ten, który mam zastosowany jest klasy C1T). Zadowalający efekt ciepłej podłogi jest już przy 27 stopniach celcjusza i  w związku z tym pytanie czy mam spodziewać się problemów (dodam, że max temp. jaką zamierzam ustawiać to 30 st. , a podłoga normalnie ma około 20 st., więc dużej amplitudy nie ma choć w zimie różnica może być ze 3 stopnie większa),  ? 

×
×
  • Utwórz nowe...