Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: MORS


Recommended Posts

Gość James Bondes
Ilość oddziałów poniżej 30 firma ledwo zipie - zobaczymy jak będzie funkcjonować spłacają swoje zaległe od 2 lat zobowiązania wobec wierzycieli. Nie polecam tej firmy taniej kupuje towar lepszej jakości i marki w hurtowni Grodno S.A.Wyroby marki smart tzw.chinszczyzna to bardzo niska jakość kupiłem paski ledowe wypalaja się a inne ledy świecą ale może 30/40% światłem. W Grodnie S.A mają chinszczyzna pod marką LUNO to zupełnie innej jakości towar.
Link do komentarza
Gość Grudziadzanin
James Bondes masz rację tez kupiłem ledy chińskie marki Luno i jest git fajowo świecą.Kupowałem w morsie jak pracował tam mój kumpel a teraz kupuje w Grodnie S.A. na ul. Chelminskiej. Logistykę mają super dziś zamawiasz jutro odbierasz zamówiony towar. Nie raz uratowali mi tyle z opresji...za to ich Lubie.
Link do komentarza
Gość ElektrykMM
Tak słyszałem ze ten prezes z elektrotechniki mors to większy cwaniaczek.Wykolegowal duzo dostawców pracowników i klientów. 60 % ludzi odeszło z morsa i nic dobrego nie powiedzą. Chytry dwa razy traci ! Ale rynek nie lubi pustki tam gdzie zamknął oddziały powstały już inne konkurencji i cześć byłych pracowników tam pracuje.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...