Skocz do zawartości

Porównanie dwóch robotów odkurzających - doświadczenia Czytelnika


Recommended Posts

Aby ograniczyć czas poświęcany na sprzątanie, postanowiłem kupić odkurzacz automatyczny. Porównałem opinie na temat dostępnych na rynku modeli i wybrałem Neato Neato Robotics XV Signature Pro. Niedługo potem, w ramach prezentu od rodziców, dostałem iRobota Roomba 800... - mówi Mateusz, Czytelnik Budujemy Dom, który dwa odkurzacze automatyczne użytkuje od 2013 r.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wykanczanie/wyposazenie-wnetrz/a/21385-porownanie-dwoch-robotow-odkurzajacych-doswiadczenia-czytelnika

Link do komentarza
IRobot w barierach-"ścianach" posiada funkcję light house- ta funkcja pozwala na posprzątanie całego mieszkania, w przeciwieństwie do tego co jest napisane w artykule. IRobot po wysprzątaniu jednego pomieszczenia przechodzi do następnego. A gdy kończą mu się baterie traktuje ładowanie jako priorytet i wraca do bazy.
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
  • 8 miesiące temu...

jeśli chodzi o włosy to albo wciąga albo nawijają się na szczotki, nie sądzę żeby zbieranie włosów z wałków raz w miesiącu było tak samo uciążliwe jak codzienne czy co drugi dzień odkurzanie samemu, jak tradycyjny odkurzacz się zapycha śmieciem to też trzeba przepchać, to nic takiego :)

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...