Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Hurtowni Materiałów Budowlanych Bud-Mat


Recommended Posts

pan siedzący za biurkiem robi wrażenie nie wyspanego i jest nie uprzejmy.Jest zwykłym sprzedawcą a swoim sposobem bycia chce żeby klijenci traktowali jego jak kogoś ważnego.Jeżeli klijent czegoś nie zrozumie i zapyta po raz drugi to pan sprzedawca okazuje nie cierpliwośc i jest znudzony odpowiedzią.Byłam w tej hurtowni kilka razy i za każdym razem jest tak samo.Buduje dom i gdy by nie ten sprzedawca napewno bym wiele materiałów budowlanych kupowała w tej hurtowni.Pozdrawiam.P.S.natomiast duży plus dla Pani siedzącej przy sąsiednim biurku.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 2 lata temu...
Gość Wkurwio.. klient
Zgadzam się z tym, że pan jest znudzony i poirytowany jeśli się zadaje pytania ale jeśli się wróci i powie, że zdecydowaliśmy się na zakup to na każde pytanie już odpowie. Transport też opóźniony, była mowa, że albo środa lub czwartek. Człowiek dzwoni popołudniu się dowiedzieć co jest, że dalej się nie odzywają to z pretensjami, że dopiero towar dotarł i będą decydować gdzie co jedzie i nie wie czy dojedzie coś do nas. No szlak mnie trafił, nie dość, że człowiek czeka grzecznie dwa dni i chce się czegoś dowiedzieć czemu się nie odzywają i mówią, że nie wie czy będzie dzisiaj to będzie jeban. a podnosić mi tutaj głos i burkać
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...