Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Pianka klej do styropianu Illbruck PU010

Recommended Posts

Witam,

Mam do sprzedania bardzo dobrą piankę - klej do styropianu firmy Illbruck

Opis producenta: < Link - Illbruck PU010 - Piana do styropianu >

Opakowanie - karton 12szt. za 225pln (18,75pln sztuka )

Zapraszam na Allegro: < Link do Allegro >

Lub Tel: +48*422*032*661 (ew.nagraj pytanie - oddzwonię)
E-mail: hfaluczak (małpka) gmail.com

Cenę możemy jeszcze obniżyć o ( kolosalną ) prowizję Allegro icon_smile.gif

• 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• ale jaja facet z z facetem miał dzieci glista będzie zdruzgotana, że jednak można
    • Gość WLADEK
      CZY KTOŚ MOŻE MI POLECIĆ DOBRĄ FIRMĘ DO MONTAŻU OKIEN W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM
    • Remontujesz dom? Jeśli przy tej okazji wymieniasz okna zwróć uwagę na 12 najczęstszych błędów popełnianych podczas ich wymiany. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/budowlane-abc/remonty-i-modernizacje/a/18329-12-najczestszych-bledow-podczas-wymiany-okien
    • A kto ten kabel układał?
    • Gość sarah
      Dobre wieści!!! Cześć wszystkim. Nazywam się Sarah Woods. Mam nadzieję, że wszyscy mieli dobry dzień, jestem z tego bardzo zadowolony, więc chcę, aby wszyscy wiedzieli, co Prophet Solution (prophetsolutiontemple@gmail.com) zrobiło dla mnie i mojej rodziny. Miałem szczęśliwe i spokojne małżeństwo z dwójką dzieci powyżej 5 roku życia. Mój mąż był zbyt uroczy i opiekuńczy. Ale sytuacja się pogorszyła, kiedy mój mąż zaczął odkładać to na bok i wracać do domu późnym wieczorem. Nigdy nie wiedziałem, że ma romans z inną kobietą, przestał zwracać uwagę na mnie i dzieci. To było naprawdę druzgocące i rozdzierające serce, gdy miłość odpłynęła od naszej rodziny. Poskarżyłem się znajomemu, który przedstawił mi Rozwiązanie Proroka, który w pewnym momencie jej pomógł, ale wątpiłem w to, ponieważ nigdy nie wierzyłem w voodoo ani rzucanie zaklęć, ale ponieważ byłem zdesperowany, dało mi to szansę. Skontaktowałam się z nim, powiedziałam mu wszystko, powiedziałam, że pomoże uratować mojego męża i moje małżeństwo. Zrobiłem to i zapewniam to, czego potrzebuję do tego i to wszystko !!!!!! Mój mąż wrócił do domu pewnego wieczoru, płacząc i przepraszając. To było jak cud, jakby wcześniej czarowało. Tak się cieszę, że dzięki rozwiązaniu proroka pomógł ocalić moje małżeństwo. Nie cierp, gdy jest rozwiązanie. Możesz się z nim skontaktować pod adresem: prophetsolutiontemple@gmail.com Możesz również pomóc w następujących kwestiach: (1) JEŚLI CHCESZ, ABY TWOJA BYŁA dziewczyna / CHŁOPAK WRÓCIŁ DO CIEBIE (2) Jeśli chcesz, aby twój współmałżonek POWRÓCIŁ (3) JEŚLI CHCESZ BYĆ PROMOWANY W BIURZE (4) Jeśli chcesz, aby twój mężczyzna lub kobieta kochali tylko ciebie (5) JEŚLI CHCESZ DZIECKO (sterylne / sterylne) (6) JEŚLI CHCESZ BYĆ BOGATY (7) Jeśli chcesz, aby twój mąż / żona byli twoi na zawsze (8) Opóźnienie w małżeństwie (9) JEŚLI CHCESZ WYGRAĆ SPRAWĘ SĄDOWĄ (10) Zaangażowanie małżeńskie (11) JEŚLI NIE MOŻESZ zapłodnić KOBIETY (sterylne) (12) leczyć wszystkie rodzaje chorób (13) całkowite wyleczenie z HIV / AIDS I więcej... Skontaktuj się z nim teraz pod adresem: prophetsolutiontemple@gmail.com. możesz też wysłać do niego SMS-a z tym numerem WhatsApp .. + 2348073001706.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...