Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Jaki strop wybrać?

Stropy różnią się pod wieloma względami, np. zdolnością do tłumienia dźwięków, izolacyjnością termiczną, trudnością ułożenia czy masą. Warto więc już na etapie projektowania wybrać rodzaj stropu najlepiej dostosowany do naszych potrzeb.

Pełna treść artykułu pod adresem:
http://www.budujemydom.pl/sciany-i-stropy/11059-jaki-strop-wybrac

Długo analizowałem wiele rodzajów stropów. Jako, że mieszkam w Wielkopolsce to też brałem pod uwagę strop smart i na niego się akurat zdecydowałem. Jakby ktoś chciał poczytać więcej o jego właściwościach to wystarczy wejść na stronę producenta i tam wszystko punkt po punkcie jest napisane.

Skowronek miałem dokładnie to samo. Też jestem z tego samego regionu i głowiłem się nad wyborem stropu i podjąłem taką samą decyzję jak Ty. Nie ukrywam, że jestem takim typem człowieka, gdzie cierpliwość nie należy do najmocniejszych stron, więc jak dowiedziałem się jak szybko mogą mi położyć strop, to długo się nie zastanawiałem. Czasu zaoszczędziłem sporo i o wiele wcześniej mogłem skończyć budowę mojej chatki :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować