Skocz do zawartości

Ocieplenie wewnątrz budynku


Recommended Posts

Witam
Mam do ocieplenia pomieszczenie w starym budownictwie, wszystkie ściany z cegły z 3 stron budynek został ocieplony zewnątrz styropianem, pozostała jedynie ściana graniczna której nie mam jak ocieplić zewnątrz. Pomieszczenie jest duże i nic się nie stanie jak zostanie pomniejszone nawet o 20 cm.

Szukałem sporo w internecie i mam kilka pomysłów
-ścianka z gazobetonu z pustka powietrzna
Ścianka z gazobetonu ze styropianem
Ścianka z gazobetonu z wełną
Zależy mi na gazobetonie bo zostało mi jeszcze sporo z innej przebudowy i chciałbym to wykorzystać.

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.
Link do komentarza
Cytat

Witam
Mam do ocieplenia pomieszczenie w starym budownictwie, wszystkie ściany z cegły z 3 stron budynek został ocieplony zewnątrz styropianem, pozostała jedynie ściana graniczna której nie mam jak ocieplić zewnątrz. Pomieszczenie jest duże i nic się nie stanie jak zostanie pomniejszone nawet o 20 cm.

Szukałem sporo w internecie i mam kilka pomysłów
-ścianka z gazobetonu z pustka powietrzna
Ścianka z gazobetonu ze styropianem
Ścianka z gazobetonu z wełną
Zależy mi na gazobetonie bo zostało mi jeszcze sporo z innej przebudowy i chciałbym to wykorzystać.

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.



Witam, Xella, która skupia kilka marek, ma w ofercie płyty Multipor.
Technologia Multipor przewidziana ewidentnie do tego rodzaju aplikacji.

Specjalnie użyłem słowa technologia - zamiast produkt.
Link do komentarza
Dzięki za szybką odpowiedź, oglądałem ten produkt zastanawiałem się nad tym, tylko tak jak już wcześniej pisałem chciałem wykorzystać płyty z betonu komórkowego10 cm które posiadam.
Jeśli nie będzie innego sposobu to pewnej wykorzystam system który został przez Pana przedstawiony.
Link do komentarza
Cytat

Dzięki za szybką odpowiedź, oglądałem ten produkt zastanawiałem się nad tym, tylko tak jak już wcześniej pisałem chciałem wykorzystać płyty z betonu komórkowego10 cm które posiadam.
Jeśli nie będzie innego sposobu to pewnej wykorzystam system który został przez Pana przedstawiony.



Dzień dobry, zapraszamy na stronę http://www.ocieplenieodwewnatrz.pl oraz do kontaktu z naszą Infolinią (tel. 801 122 227). Podpowiemy, gdzie najbliżej miejsca zamieszkania może Pan kupić płyty Multipor.

Pozdrawiamy serdecznie
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...