Skocz do zawartości

Wiezba dachowa jak skladowac


Recommended Posts

Cytat

Mam pytanie odnosnie wiezby dachowej chodzi o krawedziaki 8x16x600 cm
Planuje je kupic jeszcze w tym roku i w kwietniu je zamontowac na dachu.
Tylko obawiam sie czy sie nie wypatrza do kwietnia? Jak je skladowac ? Pospinac pasmi ?



Wypaczą, a nie wypatrzą. Patrzeć to możesz na duże biusty, albo przelatujące nisko samoloty.
Elementy drewniane układa się na wypoziomowanych legarach, na równym podłożu, nie dosuwając ściśle do siebie, a poszczególne warstwy oddziela się przekładkami (listwy drewniane).
Całość należy zabezpieczyć zarówno przed intensywnym nasłonecznieniem, jak i opadami. Niczym nie spinać, to szkodliwy bezsens! Każdy element powinien mieć swobodny dostęp powietrza z kazdej strony, a dach powinien również zabezpieczyć przed kroplami wody rozpryskujacej się przy uderzaniu w ziemię.
Link do komentarza
Cytat

Wypaczą, a nie wypatrzą. Patrzeć to możesz na duże biusty, albo przelatujące nisko samoloty.
Elementy drewniane układa się na wypoziomowanych legarach, na równym podłożu, nie dosuwając ściśle do siebie, a poszczególne warstwy oddziela się przekładkami (listwy drewniane).
Całość należy zabezpieczyć zarówno przed intensywnym nasłonecznieniem, jak i opadami. Niczym nie spinać, to szkodliwy bezsens! Każdy element powinien mieć swobodny dostęp powietrza z kazdej strony, a dach powinien również zabezpieczyć przed kroplami wody rozpryskujacej się przy uderzaniu w ziemię.




tak właśnie zrobię mam równe podłoże zadaszone więc będzie ok myślę
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...