Skocz do zawartości

Gazowa Suszarka do ubran


Recommended Posts

Czesc !
Potrzebuje zasiegnac porady.
Jestem na kupnie Suszarki do ubran i mam z tym maly problem, bo nigdzie nie moge znalezc GAZOWEJ, sa same elektryczne.
Czy ktos wie gdzie znajde suszarke o jaka mi chodzi ??
Byłbym bardzo wdzięczny, bo mi sie juz skonczyly pomysly gdzie jej szukac.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Czemu koniecznie musi być gazowa? Jeżeli chodzi o cenę paliwa to powiedziałbym, że prąd jest tańszy od gazu. Mamy suszarkę elektryczna w pracy i jest ok, ma regulowana temperaturę, nawiew i wywiew.
Link do komentarza
Cytat

Prawdę powiedziawszy to pierwszy raz słyszę o suszarce gazowej...
Jeśli możesz to oświeć mnie jakie względy przemawiają za gazową...


Ja też nie słyszałem o gazowej, jedynie co to o grzejnikach gazowych.
Natomiast co to względów jakie przemawiają za gazowa to raczej tu n ie usłyszymy, bo jakby miały paść jakieś argumenty to już dawno by tu zostało napisane.

Cytat

Hmm... cos mi sie zdaje ze w zaden sposob mi nie pomozesz. Ta dyskusja prowadzi do nikad.


Rozumiem, że wcześniej taką gazową posiadałeś, więc może napiszesz jaki to model i jakiej firmy ona była.
Link do komentarza
Spokojnie, bez napinek. A my tu po co piszemy? aby Cię zdenerwować? Mi się wydaje, żeby pomóc.
Napisał Ci Stach i ja, że gazowej jeszcze nie spotkałem więc poprosiłem Cię abyś podał jej nazwę bo być może o czym innym Ty piszesz a ja mam co innego na myśli.
Link do komentarza
Hej
Ja sie nie denerwuje ;).
Napisz mi (bo moze mi sie pomylilo) czy taka auszarka z pompa gazowa instnieje.
Ja uzywalem ""gazowej "" pare lat tamu w Stanach, gdzie sa barfzo popularne i w w Austrii. Ale nazw to nie podam bo poprostu nie pamietam. Ale wiem ze cos takiego napewno istnieje. ;) albo cos w tym stylu, gdzie gaz odgrywa glowna role.
Link do komentarza
Szukajcie a znajdziecie - bez problemu do 3.000zł i to z pompą ciepła icon_cool.gif

Cytat

Napisz mi (bo moze mi sie pomylilo) czy taka auszarka z pompa gazowa instnieje.
Ja uzywalem ""gazowej "" pare lat tamu w Stanach, gdzie sa barfzo popularne i w w Austrii. Ale nazw to nie podam bo poprostu nie pamietam. Ale wiem ze cos takiego napewno istnieje. ;) albo cos w tym stylu, gdzie gaz odgrywa glowna role.



I tak na marginesie, to Ty pytałeś - stąd moja odpowiedź.

SĄ i podałem przykłady na to, że są.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Spokojnie, bez napinek. A my tu po co piszemy? aby Cię zdenerwować? Mi się wydaje, żeby pomóc.
Napisał Ci Stach i ja, że gazowej jeszcze nie spotkałem więc poprosiłem Cię abyś podał jej nazwę bo być może o czym innym Ty piszesz a ja mam co innego na myśli.



Istnieją gazowe, a nawet parowe:) Cociaż przyznam szczerze, że nie rozumiem tego, a suszarki elektroniczne wcale nie zżerają mnóstwa energii. Z tego co pamiętam firma Gorenke produkuje takie w cenie nieco ponad 2 tyś.
Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...

Suszarki gazowe są też popularne w  Anglii, gdzie produkuje je White Knight. Mój brat wysyłał jej całej rodzinie do Polski, teraz wystawił kilka na Allegro i OLX. Faktycznie - nadal nie ma ich w Polsce, z tego co wiem, jeden sklep w centrum Warszawy sprzedaje je stacjonarnie... a szkoda, bo fajnie mieć wybór. Mam gazową i polecam - mało kosztuje, szybciej suszy, ładniejszy zapach ubrań. Kto ma ten wie. Pozdrawiam

Link do komentarza
  • 3 lata temu...
  • 2 miesiące temu...
Dnia 1.11.2015 o 06:38, kubajs napisał:

Czesc !
Potrzebuje zasiegnac porady.
Jestem na kupnie Suszarki do ubran i mam z tym maly problem, bo nigdzie nie moge znalezc GAZOWEJ, sa same elektryczne.
Czy ktos wie gdzie znajde suszarke o jaka mi chodzi ??
Byłbym bardzo wdzięczny, bo mi sie juz skonczyly pomysly gdzie jej szukac.

Pozdrawiam

Czy nie zmienisz zdania i nie zdecydujesz się na suszarkę elektryczną? To bezpieczna alternatywa.

https://budujemydom.pl/irbj/nowosci/92253-yooda-dry-expert-elektryczna-sufitowa-suszarka-do-ubran

394998-a008-1100x0-sc2x04_suszarka-b-102

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...