Skocz do zawartości

Historia edycji

gawel

gawel

Wiesz co mam 10 lat lodowkę elektrolux, 16 kuchnię elektryczna gorenje, i 3 zmywarkę :icon_evil:  wtym czasie pierwsza elektrolux/zanussi pochulała 11 lat i była w sprawna do końca ale już malo higieniczna i głośna jak mig-29, poza tym odłupał się uchwyt i waliła pradem po rękach, potem było Candy i to jest totalne gówno odradzam, obecnie jest gorenje od roku. Zobaczymy.

 

Co do kotłów do centralnego to mam i polecam Termet gco 19,8/4e to jest sprzęt wieczny pracuje od 1995 roku czyli ponad 24 lata i w końcu wymiennik zaczął 2 dni temu przeciekać co nie oznacza że kocioł nie działa spokojnie nadal działa. Dziś zamówiłem nagrzewnice w serwisie w Świebodzicach bez problemu. Która firma robi tak dobry i prosty i trwały sprzęt oraz zapewnia serwis przez 25 lat?

 

Najlepsze jest to że serwis poinformował mnie że wężownice najlepiej żebym wymienił sam bo szkoda kasy to proste jak nasikanie w śnieg 

gawel

gawel

Wiesz co mam 10 lat lodowkę elektrolux, 16 kuchnię elektryczna gorenje, i 3 zmywarkę :icon_evil:  wtym czasie pierwsza elektrolux/zanussi pochulała 11 lat i była w sprawna do końca ale już malo higieniczna i głośna jag mig-29, poza tym odłupał się uchwyt i waliła pradem po rękach, potem było Candy i to jest totalne gówno odradzam, obecnie jest gorenje od roku. Zobaczymy.

 

Co do kotłów do centralnego to mam i polecam Termet gco 19,8/4e to jest sprzęt wieczny pracuje od 1995 roku czyli ponad 24 lata i w końcu wymiennik zaczął 2 dni temu przeciekać co nie oznacza że kocioł nie działa spokojnie nadal działa. Dziś zamówiłem nagrzewnice w serwisie w Świebodzicach bez problemu. Która firma robi tak dobry i prosty i trwały sprzęt oraz zapewnia serwis przez 25 lat?

 

Najlepsze jest to że serwis poinformował mnie że wężownice najlepiej żebym wymienił sam bo szkoda kasy to proste jak nasikanie w śnieg 

×
×
  • Utwórz nowe...