Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• No jasny gwint, już nawet sztabowcy Trzaskowskiego przypuszczają na niego atak.    Daga, stara zasada - piłaś nie pisz.
    • Dalej nie kumasz o co chodzi... albo głupa rżniesz... Nie gderamy - to raz...   Dostać to chcielibyśmy dużo... jak najwięcej... aleeee... nie jako kiełbasę wyborczą, zakłamującą stan realny kasy państwowej... Czyli - W MIARĘ MOŻLIWOŚCI, a nie chciejstwa... nie - mydlenia oczu...     Skąd to powiedzenie i ta twoja wiedza o dogadzaniu? Próbowałeś dogodzić jakiejś starej  k.....e i ci nie wyszło? Ale jesteś bidulek
    • Kosza powiadasz ... Ja wiem, że u facetów ponoć rozmiar nie gra roli ... ale żeby aż tak nie zauważać???   W tych wyborach? NORMALNEGO i mniej żenującego prezydenta. Takiego, który pomyśli również o tych bardziej inteligentnych, którzy nie złapią się na tańszą musztardę W ogóle to nie wiem ... dom na Hawajach (wstawili mi fotki i stwierdzam, że na Karaibach nieurodziwe facety)   Rozsądne gospodarowanie to nie jest domeną aktualnie panujące władzy. Zamiast na oślep dawać i zabierać (bo wybory, bo owieczki), niech douczą się, jak działa polityka gospodarcza   Ale że .... koszem?
    • Grosz do grosza i będzie pół kosza. Kochane gderacze, to ile byśta chcieli dostać żeby was zadowolniło?. No i co wtedy z budżetem będzie?, bo jak dużo to będzie lepiej dla finansów publicznych czy jednak gorzej?. Wam to nikt nie dogodzi, wypisz wymaluj jak starym k....m.      
    • Kuuuurde. Przeczytałam. I ... Już mi serce mocniej zabiło. Już w kieszeni jakby więcej zostało. Wszystkie produkty w dół???!!!! Ja pierdzielę !!!!! Jak to możliwe??? Gaz w dół??? No szał !!!!! I już prawie zmieniłam zdanie, że Duduś jednak nie taki zły. Ale, ale , aleeeee..... Doczytałam. I wystarczyło. Obniżka Vat na produkty — realnie przełoży się na groszowe sprawy. GROSZOWE.   Koleje rozdawnictwo na potrzeby wyborów. Chciałam zauważyć, że konie z Janowa też staniały. Jak dla mnie — porównywalna przydatność.  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...