Skocz do zawartości

TRANSPORT na Kulkę 2016 Busem!!!!


Recommended Posts

Jest taki pomysł abyśmy jechali na Kulkę jednym busem. Oczywiście kto chce może jechać swoim ale te osoby co do Brennej mają prostą drogę z centralnej Polski w dół można zabrać. Bus na 3 dni kosztował by tylko 200 zł + koszty paliwa do podziału na ilość osób. Podczas jazdy można już zacząć integrację ;) warto by coś dodać do tych naszych spotkań a to jest dobry pomysł na wprowadzenie świeżości. Trasa przebiegała by wstępnie od Łodzi w dół do Dagi (powiedzmy) i później w bok do Brennej. Po drodze zgarniamy chętnych na busa. Co o tym myślicie? Osoby które mają dalej mogą przyjechać zostawić auto u kogoś i busem do Brennej tak jak to ostatnio miało miejsce jak jechaliśmy wspólnie z Dagą, Bobiczkiem.

Czekam na jakieś info w tej sprawie. Propozycję przebiegu trasy itp.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Czas zacząć pisać.
Jeśli oferta aktualna - ja skorzystam.
Musisz tylko określić - kiedy wyjazd kiedy powrót.
Tinek w dzisiejszej telefhone rozmowie waha się.
Ale.
Ale jak wypali opcja z busem, to nawet może, chyba, kurcze, pewnie tak.
Tam wszyscy od Łasku z góry i niedaleczko - piszcie.
Może się zabierzemy.
Ja i Tinek - somymy na dziś, chętni....
Link do komentarza
Tinek, to powiedział, że się jeszcze raz zastanowi, określenie "waha się" jest daleko idącą nadinterpretacją icon_smile.gif

już się trochę pozastanawiałem (po tel. od prezesa) i teraz się już waham, nie ukrywam, że bardzo duży wpływ ma opcja "BUS", znaczy, jak bus z Łasku będzie to się wahnę na "tak"

pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...