Skocz do zawartości

Zimka w Brennej


Recommended Posts

Cytat

Prezes wie, Adiq też wie, Erka nie odebrał i nie oddzwonił, za to Tinek odebrał i prawie sie zdeklarował! icon_smile.gif



Ok, Prezes ... dzięki icon_smile.gif
Wysłałam sms do Adama, Cieszki, Xawieera i Królika ... ale wyskakują mi jakieś błędy, ostatecznie nie wiem czy dotarły icon_rolleyes.gif .
Wysłałam im wiadomość na priv, ale nie wiem jak często zaglądają żeby odczytać. Jeśli ktoś może ich powiadomić tel/sms, to byłoby super.
Kogo tam ominęłam? Informować resztę icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ok, Prezes ... dzięki icon_smile.gif
Wysłałam sms do Adama, Cieszki, Xawieera i Królika ... ale wyskakują mi jakieś błędy, ostatecznie nie wiem czy dotarły icon_rolleyes.gif .
Wysłałam im wiadomość na priv, ale nie wiem jak często zaglądają żeby odczytać. Jeśli ktoś może ich powiadomić tel/sms, to byłoby super.
Kogo tam ominęłam? Informować resztę icon_smile.gif


napisałam wczoraj do Cieszki, nie odpisała... może mam zły numer? /końcówka 168/ :bezradny:
Link do komentarza
Cytat

Poruszyłem ziemię i niebo i przykicał ;)


Dzięki ale muszę oddać honor pierwszeństwa "osobie", za którą ja nie przepadam, zresztą, z wzajemnością (sms 12.01. godz. 11.57), później Daga, Ty i dwóch innych "typów", którzy proponowali saunę połączoną z biczami nie koniecznie wodnymi.
Teraz się pakuję do Ustronia, na parę dni a jak wrócę, to przepakowanie i do włochowa jadę na tydzień. Gdy uda mi się przeżyć, to się zobaczymy w piątek ( ok 12.00 będę na Świniorce) icon_biggrin.gif




Link do komentarza
Cytat

Dzięki ale muszę oddać honor pierwszeństwa "osobie", za którą ja nie przepadam, zresztą, z wzajemnością (sms 12.01. godz. 11.57), później Daga,



Oooo... czyli jednak dotarł mój sesemes icon_biggrin.gif

Cytat

Ty i dwóch innych "typów", którzy proponowali saunę połączoną z biczami nie koniecznie wodnymi.



No i co ... i co... i co? Zgodziłeś się? icon_mrgreen.gif

Cytat

Teraz się pakuję do Ustronia, na parę dni a jak wrócę, to przepakowanie i do włochowa jadę na tydzień. Gdy uda mi się przeżyć, to się zobaczymy w piątek ( ok 12.00 będę na Świniorce) icon_biggrin.gif



Do zobaczenia, Królik icon_biggrin.gif


Link do komentarza
Cytat

Oooo... czyli jednak dotarł mój sesemes icon_biggrin.gif
Oczywiście icon_mrgreen.gif


No i co ... i co... i co? Zgodziłeś się? icon_mrgreen.gif

Nie icon_rolleyes.gif

Do zobaczenia, Królik icon_biggrin.gif



Do zobaczyska icon_lol.gif

Cytat

Nie mówiłeś że mam nie dzwonić i nie sms-ować, a teraz wielkie halo i pretensje!!!



Prezes, Ciebie toleruję a za Ta osobą, nie przepadam.
Zwróć proszę uwagę, na stopniowanie icon_wink.gif icon_cool.gif
Link do komentarza
Cytat

Teraz się pakuję do Ustronia, na parę dni a jak wrócę, to przepakowanie i do włochowa jadę na tydzień. Gdy uda mi się przeżyć, to się zobaczymy w piątek ( ok 12.00 będę na Świniorce) icon_biggrin.gif


Kjójik!
Czy Ciebie to nie za dobrze aby???
icon_mrgreen.gif

Cytat

Dzięki ale muszę oddać honor pierwszeństwa "osobie", za którą ja nie przepadam, zresztą, z wzajemnością (sms 12.01. godz. 11.57),


Cholera!
Muszę sprawdzić, kiedy do Ciebie pisałam icon_confused.gif
Link do komentarza
Hej icon_smile.gif
Przypominam, ze czas zapisow i rezygnacji uplywa 29 stycznia. Po tym terminie wszyscy zapisani na liscie zostaja zgloszeni do Osrodka jako uczestnicy , co wiaze sie z odpowiedzialnoscia materialna (wazne w przypadku nieobecnosci).
Platnosci regulowane na miejscu do rak moich i ja rozliczam z Osrodkiem pelna kwote - czyli jak zwykle icon_smile.gif
Cennik taki jak w ubieglym roku:

Noclegi:
Nocleg + śniadanie 65zł/os/doba
Nocleg + śniadanie 2 doby 120zł/os
Do pokoju 1-osobowego dopłata 15zł/doba

Catering sobotni popoludniowo-wieczorny za 1 osobe - 60zł
- Drugie danie do wyboru wcześniejszego wyboru
- Kawa, herbata, ciasto
- Zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Barszcz z pasztecikiem
- Zimne napoje

Pelna opcja (2 noclegi ze sniadaniami plus sobotni catering) - to koszt 180zl od osoby.
Jesli ktos korzysta z niepelnej opcji lub ma indywidualne potrzeby jak np. pokoj jednoosobowy - prosze o informacje na priv max. do 29 stycznia. W przeciwnym wypadku biore za pewnik ze kazda osoba nie zglaszajaca - korzysta z pelnej opcji i taka informacje przekazuje do Osrodka.
I chyba tyle icon_smile.gif

P.S. Sorki za brak polskich znakow, wiem jak kijowo to sie czyta icon_redface.gif , ale moj laptop chwilowo zdechl icon_rolleyes.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Współwłasność obejmuje wszystko co odziedziczyliśmy po rodzicach ,nie ma jeszcze fizycznego podziału działki ani domu .Postanowieniem sądu nabyliśmy udziały ułamkowe w całości  ,ja mniej siostra więcej .Siostra robi z naszym ogrodem co chce ,nie pytając mnie o zdanie czy zgodę .
    • tylko ogród jest wspólny? w umowie jest tylko mowa o udziałach? decydowanie o sposobie zagospodarowania powinno polegać na zasadzie porozumienia, tu udziały raczej nie mają decydującej roli, ale jak porozumienia nie ma to pozostaje rozstrzygnięcie sądowe, nic innego
    • o ile nic się nie zmieniło, to te 8m odległości jest nadal wystarczające, więc stary budynek nie jest w strefie oddziaływania nowej inwestycji,  co oznacza, że nie ma wymogów odnośnie oddzielenia pożarowego (ściany pożarowej) bo zachowane są odległości, nie widzę powodu czynienia takich manixów są czasami (z tego co pamiętam) jakieś obostrzenia w gęstej zabudowie zakwalifikowanej do miejskiej, ale to jest zawarte zazwyczaj w MPZP   stąd pytanie - czy to Twoje przemyślenia, czy ktoś Ci to powiedział poza tym tak czy siak potrzebujesz projektanta do chociażby adaptacji projektu, więc ten Ci by to wyjaśnił   masz tam Studium czy MPZP?
    • Mam pytanie odnośnie altany ogrodowej .Moja siostra w naszym wspólnym ogrodzie wyłożyła kostkę o wymiarach 4x4 metry a na niej postawiła drewnianą altanę ogrodową wraz z meblami . Nie wyraziłem zgody jako współwłaściciel nieruchomości .Mam mniejsze udziały ,ona większe i twierdzi ,że ma prawo sobie takie konstrukcje stawiać gdzie chce .Czy siostra ma rację?
    • widzę, że Kolega, podobnie jak zeniu, opanował perfekcyjnie mistyczną sztukę ctrl+c - ctrl+v więc wiemy jak wyglądają przepisy i teorię jeżeli chodzi o to jak to wygląda niemniej jednak zalecałbym zapoznanie się z wymogami zawartymi w PnB i warunkach umowy kredytowej odnośnie zakończenia robót; być może wystarczy zgłoszenie zamiaru przystąpienia do użytkowania, urząd to oleje (cicha zgoda), wtedy wystąpić o zaświadczenie o braku sprzeciwu co do zamiaru przystąpienia do użytkowania i to może mogłoby zaspokoić papierożądność banku; pakowanie się w pozwolenie na użytkowanie może się Panu Ł czkawką odbić, bo to już trochę inna bajka i urząd może to potraktować znacznie poważniej, nawet jak dotyczy w sumie niewielkiego zakresu robót, bo tam też często siedzą ludzie, co wg schematu lecą   ale to nie mój cyrk, to tylko moje zdanie, choć na własne życzenie pchanie pod górę nigdy mi się nie podobało
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...